۷ دي ۱۳۹۶

نکاتی برای زیبایی و سلامت

۷ دي ۱۳۹۶ 4896 بازدیدکننده 0 نظر
نکاتی برای زیبایی و سلامت در این مقاله می خوانید

هرچقدر که دوست دارید به طور خودکار زندگی سالمی داشته باشید همان‌قدر باید روال زندگی خود را تغییر دهید. ...

نکاتی برای زیبایی و سلامت

انتخاب‌های غذایی خوب

مقدار زیاد سبزیجات سالم و پروتئین کم‌چرب خورده و آب فراوان بنوشید. اگر طرفدار دسر هستید باید مقدار آن را کم کرده و گاهی کمی بخورید. زمانی که بتوانید این تغییرات را ایجاد کنید باعث می‌شود بفهمید چقدر غذا روی توانایی بدن شما و احساستان اثر خواهد داشت.

 

 

خواب کافی داشته باشید

در صورت امکان حداقل هشت ساعت بخوابید. خواب را برای خود در اولویت بگذارید. خواب حقیقتاً به شما انرژی می‌دهد تا در طول روز بهترین سطح انرژی را داشته و بتوانید به کارهایتان برسید. زمانی که خوب نخوابید در مصرف قهوه زیاده‌روی می‌کنید، غذاهای ناسالم می خورید و تحریک‌پذیر می‌شوید.  در این شرایط شما نمی‌توانید تمرکز داشته و در محل کار فرد مفیدی نخواهید بود.

 

 

تحرک داشته باشید

تحرک برای بدن اهمیت زیادی دارد. چیزی پیدا کنید که شما را شاد می کند و برای آن زمان بگذارید. همان تمرینی که لذت می‌برید را دنبال کنید. شما متوجه خواهید شد اگر ورزش را در برنامه‌ی زندگی خود وارد کنید چقدر بیشتر احساس تعادل خواهید داشت. شما نیاز به آزادسازی ذهنی و فیزیکی دارید و ورزش بهترین راه برای این کار است. با ورزش می توانید بدن را از درون و بیرون پاک کرده و احساس خوبی داشته باشید.

 

 

حفظ رطوبت تمام بدن

مسئله تنها نوشیدن آب نیست. تمرکز خود را روی پوستی شاداب و درخشان بگذارید. در حمام از محصولات بهداشتی استفاده کنید که بهترین مراقبت و رطوبت رسانی را برای پوست شما دارد. پوست خشک نمی‌تواند رطوبت را در خود نگه دارد و نرمی پوست در این شرایط دشوار خواهد شد. این گام  مهم را در روال روزانه‌ی زندگی خود اضافه کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040