نکاتی برای زیبایی و سلامت


تاریخ ارسال :

۷ دي ۱۳۹۶

نکاتی برای زیبایی و سلامت

هرچقدر که دوست دارید به طور خودکار زندگی سالمی داشته باشید همان‌قدر باید روال زندگی خود را تغییر دهید.


انتخاب‌های غذایی خوب

مقدار زیاد سبزیجات سالم و پروتئین کم‌چرب خورده و آب فراوان بنوشید. اگر طرفدار دسر هستید باید مقدار آن را کم کرده و گاهی کمی بخورید. زمانی که بتوانید این تغییرات را ایجاد کنید باعث می‌شود بفهمید چقدر غذا روی توانایی بدن شما و احساستان اثر خواهد داشت.

 

 

خواب کافی داشته باشید

در صورت امکان حداقل هشت ساعت بخوابید. خواب را برای خود در اولویت بگذارید. خواب حقیقتاً به شما انرژی می‌دهد تا در طول روز بهترین سطح انرژی را داشته و بتوانید به کارهایتان برسید. زمانی که خوب نخوابید در مصرف قهوه زیاده‌روی می‌کنید، غذاهای ناسالم می خورید و تحریک‌پذیر می‌شوید.  در این شرایط شما نمی‌توانید تمرکز داشته و در محل کار فرد مفیدی نخواهید بود.

 

 

تحرک داشته باشید

تحرک برای بدن اهمیت زیادی دارد. چیزی پیدا کنید که شما را شاد می کند و برای آن زمان بگذارید. همان تمرینی که لذت می‌برید را دنبال کنید. شما متوجه خواهید شد اگر ورزش را در برنامه‌ی زندگی خود وارد کنید چقدر بیشتر احساس تعادل خواهید داشت. شما نیاز به آزادسازی ذهنی و فیزیکی دارید و ورزش بهترین راه برای این کار است. با ورزش می توانید بدن را از درون و بیرون پاک کرده و احساس خوبی داشته باشید.

 

 

حفظ رطوبت تمام بدن

مسئله تنها نوشیدن آب نیست. تمرکز خود را روی پوستی شاداب و درخشان بگذارید. در حمام از محصولات بهداشتی استفاده کنید که بهترین مراقبت و رطوبت رسانی را برای پوست شما دارد. پوست خشک نمی‌تواند رطوبت را در خود نگه دارد و نرمی پوست در این شرایط دشوار خواهد شد. این گام  مهم را در روال روزانه‌ی زندگی خود اضافه کنید.