۲۴ آبان ۱۳۹۶

دیدنی هایی جالب از سراسر جهان

۲۴ آبان ۱۳۹۶ 3724 بازدیدکننده 0 نظر
دیدنی هایی جالب از سراسر جهان در این مقاله می خوانید

جهان پر از شگفتی‌هاست که هریک به نوع خود بی‌نظیر و منحصربه‌فرد هستند. از آثار دست‌ساز بشر گرفته تا غارهای بزرگ و روستاهای زیبا. ...

دیدنی هایی جالب از سراسر جهان

در روستای فیلبند مازندران می‌توانید شاهد اقیانوسی از ابرها باشید. این روستای زیبا در ارتفاع حدود دو هزار و سیصد متر از سطح دریا قرار دارد و اغلب می‌توان از آن دریایی از ابرها را مشاهده کرد.

 

در شهر آمستردام در کشور هلند موزه‌ای قرار دارد که در سفر خود به این منطقه باید حتماً از آن  دیدن کنید. این موزه مربوط به آثار وینسنت ون گوگ است، نقاش مشهور هلندی. همچنین در این موزه اسلحه‌ای قرار دارد که می‌گویند او با آن خودکشی کرده است.

 

غار سون دونگ به بزرگ‌ترین غار جهان شهرت دارد. این غار در ویتنام جای گرفته و بیش از پنج کیلومتر طول دارد. ارتفاع غار 200 متر و عرض آن 150متر می‌باشد. به‌قدری این غار بزرگ است که در آن درخت رشد کرده و دارای اکوسیستم و حتی ابر است.

 

در منطقه‌ی Hordaland نروژ صخره‌ای با ارتفاع 700 متر جای گرفته است که حتی نشستن روی آن جرات زیادی می‌خواهد. این صخره را یکی از بلندترین بام‌های جهان می‌دانند.

 

در سواحل غربی کشور گراندا اولین موزه‌ی زیر آب ساخته شده است. این موزه دارای چندین مجسمه در اعماق آب می‌باشد. مجسمه‌ها در سطوح مختلف بوده و فقط غواصان می‌توانند آن‌ها را تماشا کنند.

 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040