۶ شهريور ۱۳۹۶

خطرناک ترین سواحل جهان

۶ شهريور ۱۳۹۶ 3400 بازدیدکننده 0 نظر
خطرناک ترین سواحل جهان در این مقاله می خوانید

با شنیدن نام ساحل محیطی آرام برای آفتاب گرفتن یا شنا در ذهن شما می‌آید. اما برخی سواحل زیاد شباهتی با تصورات شما ندارند. ...

خطرناک ترین سواحل جهان

استرالیا ،کویینزلند

خطرناک ترین سواحل

در جزایر کویینزلند استرالیا با ساحل وایت هون روبرو خواهید شد. منظره‌ی این ساحل خارق‌العاده است . اما این زیبایی با خود رازهای زیادی همراه دارد. گونه‌ای از خطرناک‌ترین عروس دریایی در وایت هون زندگی می‌کند که تنها یک نیش آن شما را خواهد کشت.

 

آفریقای جنوبی، گانسبای

خطرناک ترین سواحل

شهرت این ساحل زیبا در آفریقا زیاد است. برای تماشای وال‌ها این منطقه انتخاب بسیار خوبی خواهد بود. اما چیزی که آرامش شما را به هم می‌زند خطر کوسه‌های سفید است. البته این کوسه‌ها در ساحل با شما کاری ندارند و می‌توانید با آرامش قدم بزنید. اما یادتان باشد داخل آب نشوید.

 

هاوایی، کیلابیا

خطرناک ترین سواحل

اگر از سواحل خطرناک زیاد چیزی نمی‌دانید باید باخبر شوید که کیلابیا کاملاً نماد یک دریای خطرناک است. شما می‌توانید با تورهای محلی به نزدیکی ساحل رفته و شاهد فوران آتش‌فشان باشید. در واقع  جزیره خود بر اثر فوران این آتش‌فشان شکل‌گرفته است.

 

برزیل، کوپاکابانا

خطرناک ترین سواحل

یکی از زیباترین سواحل شهری در ریودوژانیرو جای گرفته است. آب‌های آبی دریا و سواحل طلایی‌رنگ کوپاکابانا زیبایی بی‌نظیری دارند اما این زیبایی تأثیری بر خطرات آن نخواهد داشت. دزدان دریایی و مجرمان دیگر در این منطقه زیادند. باید کاملاً مراقب اموال خود باشید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040