خطرناک ترین سواحل جهان


تاریخ ارسال :

۶ شهريور ۱۳۹۶

خطرناک ترین سواحل جهان

با شنیدن نام ساحل محیطی آرام برای آفتاب گرفتن یا شنا در ذهن شما می‌آید. اما برخی سواحل زیاد شباهتی با تصورات شما ندارند.


استرالیا ،کویینزلند

خطرناک ترین سواحل

در جزایر کویینزلند استرالیا با ساحل وایت هون روبرو خواهید شد. منظره‌ی این ساحل خارق‌العاده است . اما این زیبایی با خود رازهای زیادی همراه دارد. گونه‌ای از خطرناک‌ترین عروس دریایی در وایت هون زندگی می‌کند که تنها یک نیش آن شما را خواهد کشت.

 

آفریقای جنوبی، گانسبای

خطرناک ترین سواحل

شهرت این ساحل زیبا در آفریقا زیاد است. برای تماشای وال‌ها این منطقه انتخاب بسیار خوبی خواهد بود. اما چیزی که آرامش شما را به هم می‌زند خطر کوسه‌های سفید است. البته این کوسه‌ها در ساحل با شما کاری ندارند و می‌توانید با آرامش قدم بزنید. اما یادتان باشد داخل آب نشوید.

 

هاوایی، کیلابیا

خطرناک ترین سواحل

اگر از سواحل خطرناک زیاد چیزی نمی‌دانید باید باخبر شوید که کیلابیا کاملاً نماد یک دریای خطرناک است. شما می‌توانید با تورهای محلی به نزدیکی ساحل رفته و شاهد فوران آتش‌فشان باشید. در واقع  جزیره خود بر اثر فوران این آتش‌فشان شکل‌گرفته است.

 

برزیل، کوپاکابانا

خطرناک ترین سواحل

یکی از زیباترین سواحل شهری در ریودوژانیرو جای گرفته است. آب‌های آبی دریا و سواحل طلایی‌رنگ کوپاکابانا زیبایی بی‌نظیری دارند اما این زیبایی تأثیری بر خطرات آن نخواهد داشت. دزدان دریایی و مجرمان دیگر در این منطقه زیادند. باید کاملاً مراقب اموال خود باشید.