۱۴ آبان ۱۳۹۶

سنگینی کیف با بدن شما چه می کند

۱۴ آبان ۱۳۹۶ 3477 بازدیدکننده 0 نظر
سنگینی کیف با بدن شما چه می کند در این مقاله می خوانید

شما فکر می کنید باید همه چیز را همراه خود داشته باشید. اما سنگین کردن کیف عواقب بدی برای شما خواهد داشت. ...

سنگینی کیف با بدن شما چه می کند

کشش و فشار

زمانی که کیفی سنگین دارید ماهیچه‌های ستون فقرات وزن آن را تحمل کرده و این باعث وارد آمدن فشار بر کمر خواهد شد. هرچه این وزن بیشتر باشد ماهیچه‌های زیر شانه بیشتر مجبور به فعالیت خواهند شد.

 

 

سردرد متداول است

ماهیچه‌ها برای حمل این وزن مجبور به همکاری خواهند شد. زمانی که ماهیچه‌های شانه و گردن دچار اسپاسم شوند می‌تواند باعث درد در پشت جمجمه گردد که در جلوی سر نیز منعکس می‌گردد. اگر حس کردید سردرد شما در یک بخش از سر متمرکز شده است علت می‌تواند وزن کیف شما باشد.

 

 

برهم خوردن شکل طبیعی بدن

تأثیر متداول دیگر حمل یک کیف سنگین برهم خوردن تعادل کلی بدن است. وزن زیاد در یک سمت بدن مطمئناً به‌مرورزمان تأثیر خود را خواهد گذاشت. یکی از عواقب حمل کیف بر یک شانه این است که با حالت عادی بدن در تضاد بوده و روی حرکت عادی پاها و دست‌ها در زمان راه رفتن اثر می‌گذارد.

 

 

سفت شدن ماهیچه‌های گردن و شانه

کیف ما می‌تواند باعث شود ماهیچه‌ای که بالای شانه قرار گرفته است دچار اسپاسم شده و بگیرد. این گرفتگی بعدها به گردن منتقل خواهد شد. چیزی که در نهایت ایجاد می‌شود سفتی در شانه و گردن است.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040