۷ مرداد ۱۳۹۷

بهترین گیاهان خانگی برای هر فضا در خانه 2

۷ مرداد ۱۳۹۷ 3060 بازدیدکننده 0 نظر
بهترین گیاهان خانگی برای هر فضا در خانه 2 در این مقاله می خوانید

هیچ‌چیز مانند گیاه به خانه‌ی شما زندگی و رنگ نمی‌دهد. اما جالب‌تر اینکه انتخاب درست می‌تواند بر سلامتتان نیز اثرگذار  باشد.   ...

بهترین گیاهان خانگی برای هر فضا در خانه 2

اتاق غذاخوری: ارکیده

برای اتاق پذیرایی گیاه پیشنهادی ما باید دو خصوصیت داشته باشد. اول اینکه بدون عطر باشد ( تا با بوی غذای شما تداخل ایجاد نکند ) و دوم اینکه در زمان ورود ظاهر تأثیرگذاری داشته باشد. ما پیشنهاد می‌کنیم یک یا دو ارکیده تهیه کرده و در صورت مراقبت درست دیگر نیاز نیست برای خود گیاه دیگری بخرید.

 

 

اتاق بازی: گیاهان ساکولنت

این گیاهان زیبا و ارزان‌قیمت اغلب به آب و نور کمی نیاز دارند و عملاً می‌توان گفت خراب نشدنی هستند. علت اینکه ما ایده‌ی افزودن این گیاه به اتاق بازی کودک را دوست داریم این است که به آن‌ها با کاری شاد و ساده مسئولیت‌پذیری را آموزش دهید.

 

 

اتاق کار: گیاه مرغ بهشتی

تحقیق صورت گرفته در سال 2011 نشان داد قرار دادن گیاه مرغ بهشتی در اتاق کار می‌تواند تأثیری جدی بر پیشگیری از خستگی داشته و میزان توجه و دقت شما را بهبود می‌بخشد. چه چیزی بهتر از گیاه برگ‌دار و زیبای مرغ بهشتی برای اتاق کار شما می‌تواند باشد؟ کمی خلاق باشید و تزیین اتاق خود را عوض کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040