۲۶ تير ۱۳۹۷

بهترین گیاهان برای کاهش درد

۲۶ تير ۱۳۹۷ 2752 بازدیدکننده 0 نظر
بهترین گیاهان برای کاهش درد در این مقاله می خوانید

اگر شما هم طرفدار درمان‌های گیاهی و سنتی هستید حتماً دوست دارید بدانید کدام گیاهان خاصیتی شبیه به یک مسکن شیمیایی دارند.   ...

بهترین گیاهان برای کاهش درد

زنجبیل

زنجبیل که در درمان‌های سنتی برای مواد ضدالتهاب خود شناخته می‌شود راهی عالی برای کاهش درد است. التهاب اغلب باعث درد می‌شود، زیرا التهاب باعث تورم بافت‌ها شده و پیام‌دهنده‌های درد را تحریک می‌کند. استفاده از زنجبیل اغلب برای علائم آرتروز پیشنهاد می‌شود.

 

 

کاواکاوا

کاواکاوا برای مقدار زیاد آنتی‌اکسیدان‌ها و مواد فعال در خود مشهور است که می‌توانند در بدن مانند یک مسکن عمل کنند. این گیاه اغلب برای کاهش التهاب در اعضای کلیدی بدن استفاده می‌شود اما خاصیت جانبی متداول آن کاهش درد است. کاواکاوا از ریشه‌ی گیاه کاوا به دست آمده و اغلب به شکل پودر استفاده می‌شود.

 

 

پونه کوهی

این گیاه دارای متراکم‌ترین مقدار از آنتی‌اکسیدان‌هاست و قرن‌ها برای کاهش درد و آرام کردن التهاب استفاده می‌شود. از سردرد و زخم‌های تازه تا آرتروز و دردهای شدید، پونه خواص محرکی دارد که باعث سرعت دادن به فرایند بهبود خواهد شد. پونه‌ی کوهی را می‌توان به شکل‌های مختلفی در آشپزی استفاده کرد اما اگر به دنبال کاهش درد سریع هستید روغن آن مشهورتر و متراکم‌تر است.

 

 

گل راعی

گل راعی اغلب برای افسردگی و مشکلات روحی شناخته می‌شود اما می‌تواند به کاهش درد نیز کمک کند. این گیاه برای آرام کردن التهاب در بدن مشهور بوده و اغلب روغن آن می‌تواند به صورت موضعی برای جراحات و زخم‌ها استفاده شود. گل راعی دارای خاصیت بی‌حسی و آرام‌کنندگی است که آن را از مؤثرترین گیاهان برای کاهش درد ساخته است.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040