۲ دي ۱۳۹۶

چگونه برندی مشهور داشته باشیم

۲ دي ۱۳۹۶ 3120 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه برندی مشهور داشته باشیم در این مقاله می خوانید

ساخت برند اهمیت زیادی دارد. اغلب شرکت‌ها مایل‌اند برند خود را به همه معرفی کرده و از رقیبان جلو بزنند. ...

چگونه برندی مشهور داشته باشیم

محتوای ارزشمند

تولید محتوای مناسب کار ساده‌ای نیست و به همین دلیل باارزش است. شما می‌توانید با این کار ایده‌های خود را با دیگران مشترک شده و با جذب مخاطبان خاص به طرفداران شرکت خود بیفزایید. البته همه‌چیز محدود به تولید محتوا نیست. باید شبکه‌های اجتماعی دخیل باشند تا بتوان محتوا را به افراد مناسبی رساند.

 

 

شبکه‌های اجتماعی

برای انتشار محتوا بهترین روش روی آوردن به شبکه‌های اجتماعی است. چیزی حدود 43 درصد از فروشندگان b2b از این راهکار کمک می‌گیرند. البته چیزی که اهمیت دارد این است که بدانید چگونه می‌توانید محتوایی مناسب را به شبکه‌ای درست برسانید. تمرکز خود را تنها روی یک شبکه نگذارید.

 

 

کنار مخاطبان باشید

با کمک شبکه‌های اجتماعی شما طرفداران بیشتری پیدا خواهید کرد اما این‌ها مخاطبان واقعی نیستند. یک راه خوب برای برقراری ارتباط استفاده از نام خود در همایش‌ها و کنفرانس‌های متعدد است. در این جلسات حضور داشته و با سخنرانی برند خود را به همه معرفی کنید.

 

 

شبکه‌سازی با بهترین‌ها

شاید شما بدانید خیلی تأثیرگذار هستید اما نمی‌توانید تنها کار را پیش ببرید. افرادی در رده‌ی خود پیدا کرده و روابط کاری قوی برقرار نمایید. ایده‌های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید تا همیشه راهی برای توسعه‌ی کسب‌وکار خود داشته باشید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040