۲۸ خرداد ۱۳۹۷

چگونه یک جعبه چوبی بسازید

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ 5102 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه یک جعبه چوبی بسازید در این مقاله می خوانید

ساخت یک جعبه زیبا برای نگهداری جواهرات یا هرچیز دیگری که دوست داشته باشید ...

چگونه یک جعبه چوبی بسازید

وسایل لازم

65 عدد چوب بستنی

چسب

رنگ

دکمه، صدف یا هر چیز دیگری برای تزیین

 

 

روش ساخت

مرحله یک: برای این کار بهتر است از چوب‌هایی استفاده کنید که کمی محکم‌تر هستند.

 

مرحله دو: برای ساخت پایه 8 عدد چوب را کنار هم بچینید تا یک مربع درست شود. روی آن‌ها دو چوب دیگر با فاصله‌ی کمی از لبه‌ها بچسبانید. هردو چوب رویی را چسب بزنید. شما به یک‌پایه‌ی محکم خواهید رسید.

 

مرحله سه: مانند تصویر با گذاشتن لایه‌ای چوب‌ها در هر طرف یک جعبه درست کنید.

 

قبل از گذاشتن هر چوب زیر آن را چسب بزنید. ما در اینجا از44 چوب استفاده کرده‌ایم ( 11 عدد در هر سمت ) شما می‌توانید برای داشتن یک جعبه‌ی گودتر هنوز کار را ادامه دهید.

 

مرحله چهار: برای ساخت درب، 5 عدد چوب را کنار هم بگذارید و یک چوب را به اندازه‌ی عرض آن‌ها بریده و طوری روی چوب‌ها بگذارید که از همه بگذرد و بعد با چسب محکم کنید. این کار را برای سمت دیگر نیز تکرار کنید.

 

مرحله پنج: چوب‌ها می‌توانند کیفیت و ضخامت متفاوتی داشته باشند. اگر حس کردید باید کارتان محکم‌تر شود سه چوب را زیر ردیف آخر جعبه بچسبانید. برای محکم کردن درب، یک چوب را به اندازه‌ی عرض آن ببرید. درب را برعکس کرده و چوب بریده شده را وسط آن بچسبانید.

 

مرحله شش: یک دکمه، صدف یا هر چیز دیگری را در مرکز درب جعبه بچسبانید تا دستگیره‌ی آن شود. حالا آن را با چیزهای دیگر تزیین کنید.

 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040