۲ مرداد ۱۳۹۵

راه هایی برای نو کردن آباژورهای قدیمی

۲ مرداد ۱۳۹۵ 7468 بازدیدکننده 0 نظر
راه هایی برای نو کردن آباژورهای قدیمی در این مقاله می خوانید

شما می‌توانید آباژورهای قدیمی خود را با چیزهایی که در خانه دارید نو و جدید کنید. چیزهای ساده‌ای مانند پارچه، دکمه، روبان و ... ...

راه هایی برای نو کردن آباژورهای قدیمی

با پارچه بپوشانید

کاردستی

یک تکه پارچه در طرح و رنگ دلخواه خود انتخاب کنید. اسپری چسب را نیز فراموش نکنید. شما باید با اسپری پارچه را به دور کلاهک آباژور بچسبانید.

 

تزیین با دکمه

کاردستی

مقداری دکمه‌ی اضافی در خانه دارید؟ شما می‌توانید از آن‌ها برای تزیین خانه‌ی خود استفاده کنید. با دقت با کمک چسب حرارتی دکمه‌ها را روی کلاهک آباژور در یک طرح دلخواه بچسبانید.

 

پوشاندن با کاغذدیواری

کاردستی

گاهی پیدا کردن جایی برای استفاده از باقی‌مانده‌ی کاغذدیواری‌ها سخت است. به جای دور انداختن اضافه‌ی کاغذدیواری خود می‌توانید آن‌ها را نگه داشته و آباژورتان را تزیین کنید. تکه‌ای که رنگ و طرحی متناسب با دکوراسیون اتاق شما دارد انتخاب کنید و با چسب کاردستی یا اسپری چسب به آباژور متصل کنید. به یاد داشته باشید  قبل از برگرداندن کلاهک روی آباژور باید اجازه  دهید چسب آن کاملاً خشک شود.

 

رنگ و شابلون

کاردستی

طرح‌های روی آباژورهای جدید را دوست دارید اما قیمتشان بالاست؟ می‌توانید آباژور قدیمی خود را با یک شابلون و کمی رنگ به یک مدل جدید متناسب اتاقتان تبدیل کنید.  باید قبل از نصب دوباره‌ی کلاهک روی آباژور  بگذارید رنگ آن خوب خشک شود.

 

روبان

کاردستی

مقداری روبان باقیمانده از کاردستی‌های قبلی خود دارید؟ می‌توانید  با سرعت و سادگی از آن‌ها برای تزیین آباژورهای قدیمی استفاده کنید. روبان را می‌توانید تنها به لبه‌های کلاهک یا تمام آن بزنید. می‌توانید از یک رنگ روبان  استفاده کرده یا چند رنگ را  ترکیب کنید. همچنین می‌توانید طرح‌هایی به شکل مربع، خطوطی افقی یا عمودی ایجاد کنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040