۳ مرداد ۱۳۹۷

ظروف ممنوعه در ماشین ظرفشویی 2

۳ مرداد ۱۳۹۷ 4121 بازدیدکننده 1 نظر
ظروف ممنوعه در ماشین ظرفشویی 2 در این مقاله می خوانید

شاید ماشین ظرف‌شویی کار را برای شما ساده کرده باشد. اما به این معنی نیست که هرچیزی را می‌توانید در این دستگاه بشویید.   ...

ظروف ممنوعه در ماشین ظرفشویی 2

ظروف مسی

در مورد لیوان و قابلمه‌های مسی، بهترین انتخاب شستشو با دست است زیرا ماشین می‌تواند آن‌ها را کدر کند.

 

 

لیوان‌های سفری

حتی انواعی از این لیوان‌ها که نوشته شده قابل شستشو در ماشین هستند را با دست بشویید. دمای بالا می‌تواند به درزهای وکیوم آسیب رسانده و آب ممکن است بین لایه‌های بیرونی و درونی مانده و به لیوان موردعلاقه‌ی شما بوی بدی دهد.

 

 

چاقوهای آشپزخانه

دمای بالای آب ماشین می‌تواند چاقوی شما را کدر کرده و به تیغ‌های آن آسیب برساند. به جای آن چاقوهای خود را با دست شسته و فوراً بعد از آن با حوله خشک نمایید.

 

 

هر ظرف دارای برچسب

جایگزینی شیشه‌های قدیمی مربا برای لیوان ایده‌ی خوبی است اما در ابتدا برچسب آن را جدا کنید. زیرا این برچسب ممکن است داخل ماشین جدا شده و در فیلتر آن گیر کند و باعث تعمیرات هزینه‌بر برای شما شود.

 

 

ظروف قدیمی

ماشین شما می‌تواند لبه‌های طلایی یا جزئیات رنگ شده با دست را از بین ببرد بهتر است به جای ماشین شستشو با دست را انتخاب کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040