۱۰ شهريور ۱۳۹۷

چگونه یک هدیه انتخاب کنید

۱۰ شهريور ۱۳۹۷ 3075 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه یک هدیه انتخاب کنید در این مقاله می خوانید

خرید هدیه یکی از سخت ترین کارهاست. اما با دقت به برخی خصوصیات فردی آن شخص می توانید هدیه ی مناسبی تهیه کنید. ...

چگونه یک هدیه انتخاب کنید

شناخت فرد مقابل

 

برای تهیه‌ی هدیه باید در ابتدا فرد را خوب بشناسید. برخی علاقه‌مند به وسایل تزیینی هستند و برخی دیگر کتاب یا لباس. هدیه‌ی شما باید برای این فرد مناسب بوده و به ویژگی‌های شخصیتی او بخورد. می‌توانید با کمی دقت در اطراف این فرد تا حدودی متوجه علایق او شوید.

 

 

ماجراجویی

با توجه به سن و خصوصیات فردی شخصی که برای او هدیه می‌خرید چیزی را انتخاب کنید. مثلاً می‌تواند کویرگردی مورد علاقه‌ی آن  فرد باشد یا شرکت در یک کلاس هنری. می‌توانید با خرید بلیط بانجی جامپینگ تجربه‌ی لذت‌بخشی برای او فراهم کنید.

 

 

خلاقیت

هدیه‌ی دست‌ساز ارزش بالایی دارد و شما عشق و علاقه‌ی خود را با این کار ساده با او هدیه خواهید داد. ایده‌های جالبی برای ساخت وسایل دست‌ساز وجود دارد، مانند بافت یک شال‌گردن، پخت کیک، سرودن یک شعر، ساخت یک کاردستی... باید برای انتخاب این هدیه کمی به خصوصیات اخلاقی فرد دقت کنید.

 

 

گذاشتن وقت

شاید برای بسیاری از افراد این بهترین ایده باشد. بخشی از وقتتان را به او اختصاص دهید. مثلاً برای یک کودک خردسال بهترین هدیه این است که یک روز را همراه با او به تفریح بروید. این هدیه برای زوج‌های جوان نیز می‌تواند ایده‌ی خوبی باشد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040