چگونه سایز کمر خود را کوچک کنید 2


تاریخ ارسال :

۱۶ مرداد ۱۳۹۷

چگونه سایز کمر خود را کوچک کنید 2

چربی شکم بسیار خطرناک است. بنابراین کاهش سایز کمر نه تنها باعث ظاهر بهتری می‌شود، بلکه سلامت بیشتری با خود دارد.

 

روغن نارگیل بخورید

دلایل زیادی برای خوردن روغن نارگیل وجود دارد. یکی این است که این روغن چربی‌های شکم را می‌سوزاند و همچنین سوخت‌وساز بدن را بهبود می‌بخشد. روغن نارگیل دارای اسیدی است که باعث می‌شود احساس سیری کنید. شما با خوردن روزانه‌ی روغن نارگیل کالری کمتری دریافت می‌کنید. این روغن به سرعت در بدن شروع به سوخت‌وساز می‌کند.

 

 

سیگار نکشید

سیگار نه تنها برای ریه‌های شما مضراست بلکه برای شکمتان نیز خوب نیست. بنابراین اگر می‌خواهید سایز کمرتان را کم کنید باید سیگار را کنار بگذارید. این ایده که برای کاهش وزن سیگار بکشید نه تنها برای سلامت خوب نیست بلکه مطمئناً باعث کاهش وزن در ناحیه‌ی کمر شما نخواهد شد.

 

 

کاهش استرس

شاید تعجب کنید اما استرس با کمر بزرگ‌تری همراه است. علت این است که استرس هورمون کورتیزول را زیاد می‌کند و با افزایش وزن اطراف شکم همراه است. مشکل دیگر استرس این است که باعث پرخوری و خوردن تنقلات در برخی افراد می‌شود. مدیتیشن و یوگا تکنیک‌هایی هستند که به کاهش استرس کمک می‌کنند.

 

 

خوب بخوابید

کم‌خوابی با افزایش وزن همراه است، خصوصاً اطراف شکم. علت اثرات هورمونی است. شما باید شب‌ها 7 تا 8 ساعت بخوابید. این کار تولید هورمون را کم کرده و بی‌خوابی را کاهش می‌دهد. خواب با افزایش هورمون رشد همراه است که باعث چربی سوزی و ساخت ماهیچه می‌شود.