بهترین روغن های گیاهی برای رشد مو 2


تاریخ ارسال :

۶ مرداد ۱۳۹۷

بهترین روغن های گیاهی برای رشد مو 2

بسیاری از افراد برای موهای خود از روغن‌های گیاهی استفاده می‌کنند. زیرا دیگر مانند مواد شیمیایی نگران آسیب‌های بیشتر نخواهید بود.

 

روغن گیاه سرو

گیاه سرو روغن قدرتمندی دارد که از زمان‌های دور برای تحریک گردش خون در بدن استفاده می‌شده است. این مورد برای پوست سر اهمیت زیادی دارد زیرا گردش خون درست به فولیکول‌های مو یکی از فاکتورهای تأیید شده در سرعت بخشی یا عادی‌سازی فرایند رشد مو است.

 

 

روغن بابونه

زمانی که پوست سر ملتهب می‌شود برای رشد مو خیلی مضر است زیرا می‌تواند باعث شوره، خارش خیلی زیاد و ناراحتی شما شود و در کنار این‌ها رشد موها را کند سازد. روغن بابونه بهترین روغن گیاهی برای رشد موهای شماست زیرا دارای خواص ضدالتهابی است که می‌تواند پوست سر را آرام کرده و درمان را بهبود بخشد.

 

 

روغن لیمو

زمانی که پوست سر شما دچار عفونت شده یا تحریک‌پذیر می‌شود مقصر می‌تواند شوره یا خشکی پوست باشد. با افزودن روغن آنتی‌اکسیدان و ضد قارچ لیمو به موهای خود می‌توانید از سلامت موهای خود محافظت نموده و از عفونت‌های شدید که رشد مو را به حداقل می‌رسانند پیشگیری نمایید.

 

 

روغن نارگیل

این روغن افسانه‌ای غنی از اسیدهای چرب و دیگر مواد مغذی است که مو و پوست برای حفظ رطوبت و سلامت کلی خود نیاز دارند. زمانی که روغن نارگیل را به پوست سر، فولیکول‌ها یا موهای خود می‌زنید ریشه‌های مو قوی شده، تولید سبوم کاهش‌یافته و رطوبت پوست مانع  از بروز شوره خواهد شد.