بهترین روغن های گیاهی برای رشد مو


تاریخ ارسال :

۳ مرداد ۱۳۹۷

بهترین روغن های گیاهی برای رشد مو

بسیاری از افراد برای موهای خود از روغن‌های گیاهی استفاده می‌کنند. زیرا دیگر مانند مواد شیمیایی نگران آسیب‌های بیشتر نخواهید بود.

 

عرق نعناع

علت اصلی ریزش مو می‌تواند خشکی پوست و کمبود جریان خون به فولیکول‌های مو باشد که می‌تواند رشد موها را کند سازد. خواص تحریک‌کننده‌ی عرق نعناع می‌تواند جریان خون در پوست سر را زیاد کرده و به منافذ پوستی بسته شده کمک کرده و سلامت فولیکول‌ها را بهبود می‌بخشد. نتیجه موهایی سالم‌تر خواهد بود.

 

 

روغن اسطوخودوس

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تحریک رشد مو روغن اسطوخودوس است زیرا می‌تواند جریان خون در فولیکول‌ها را بالا برده، از تولید سبوم زیاد پیشگیری کرده، به پوست رطوبت رسانی نموده، شوره‌ی سر را از بین برده و در کل می‌تواند سلامت مو را بهبود بخشد. این روغن می‌تواند ظاهر و بافت مو را بهبود بخشیده و آن را مطابق دلخواه شما نماید.

 

 

روغن رزماری

با تحریک جریان خون به پوست سر، روغن رزماری می‌تواند رشد مو را تحریک کرده و از سلامت فولیکول‌ها محافظت نماید. همچنین آزادسازی روغن‌ها در پوست سر را به حداقل رسانده و از بسته شدن منافذ پوستی جلوگیری نماید. این روغن علل و علائم ریزش مو را از بین می‌برد.

 

 

روغن چوب سرو

این  روغن برای تحریک جریان خون و بهبود ایمنی پوست سر عالی است. با پیشگیری از جوش و شوره، در کنار بهبود جریان مواد مغذی به فولیکول‌ها، عجیب نیست که تحقیقات نشان داده‌اند این روغن می‌تواند اثرات طاسی سر را از بین ببرد.