تکنیک هایی برای افزایش فروش در تعطیلات


تاریخ ارسال :

۲۱ خرداد ۱۳۹۷

تکنیک هایی برای افزایش فروش در تعطیلات

اگر برای روزهای تعطیلی راهکار خاصی برای خودتان ندارید بدانید شکست می‌خورید. بیشترین میزان خرید در تعطیلات است.

 

فروش مخصوص تعطیلات

یکی از عالی‌ترین راهکارها این است که برای تعطیلات به مشتریان خود پیام داده و خبر از تخفیف‌های جدید دهید. با این کار مشتری شما احساس ارزشمند بودن کرده و این فروش شما را بالا می‌برد. اگر این تخفیف‌ها واقعی باشند مشتری از آن زمان به بعد همیشه شما را دنبال خواهد کرد.

 

 

ایجاد احساس فوریت و نیاز

اگر شما بتوانید در مشتری خود احساس ضرورت به خرید را ایجاد کنید بدون شک موفق شده و فروش خوبی خواهید داشت. هیچ‌کسی نمی‌خواهد یک فرصت خوب برای خرید را از دست بدهد. می‌توانید برای این کار از ایجاد یک شمارش معکوس برای تخفیف خود کمک بگیرید. با این کار مشتری احساس می‌کند زمان در حال از دست رفتن است و باید اقدام به خرید کند.

 

 

به‌روزرسانی رسانه‌های اجتماعی

به‌روز بودن شبکه‌های اجتماعی شما می‌تواند بدون تردید باعث موفقیتتان شود. باید در تعطیلات متناسب با حال و هوای آن روزها تغییراتی داشته باشید. البته نیازی به کارهای بزرگ نیست. می‌توانید تنها عکس پروفایل خود را تغییر دهید.

 

 

کمپین‌های خلاقانه

اغلب افراد از تعطیلات برای کارهای عقب‌افتاده‌ی خود استفاده می‌کنند. اگر بتوانید در این زمان یک کمپین خلاقانه داشته باشید موفق خواهید شد. مثلاً می‌توانید متناسب با تعطیلات هدایایی را پیشنهاد کنید. یا اینکه برای خرید بالاتر از یک مقدار مشخص هدیه‌ای در نظر بگیرید.