جاذبه های گردشگری پالاوان فیلیپین


تاریخ ارسال :

۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷

جاذبه های گردشگری پالاوان فیلیپین

پالاوان فیلیپین دیدنی‌های جذاب و متنوعی دارد. بعد از عبور از میان جنگل‌ها می‌توانید به ساحل رفته و سپس از موزه‌های جالب آن دیدن کنید.


پارک طبیعی توباتاها ریفز

این جاذبه‌ی طبیعی در فهرست یونسکو ثبت شده است. چیزی بیشتر از نیمی از گونه‌های مرجانی، چندین گونه کوسه، نهنگ و دلفین و بیشتر از 600 گونه ماهی در این پارک هستند. پارک طبیعی توباتاها از بهترین مکان‌ها برای غواصی می‌باشد.

 

 

پارک ملی پوئرتا پرینسسا

با کمتر از یک ساعت ماشین‌سواری می‌توانید به این پارک ملی برسید. پارک پوئرتا از عجایب هفتگانه‌ی جهان است. در این پارک می‌توانید با قایق پارویی خود با کمک یک راهنمای خصوصی به غاری رفته و یک ماجراجویی جالب داشته باشید.

 

 

جزیره خلیج باکیت

شکوه طلایی پالاوان را این جزیره می‌نامند. سواحل شنی زیادی در این منطقه وجود دارد که شاید انتخاب یکی از آن‌ها به عنوان مقصد سفر زیاد راحت نباشد اما بهتر است بدانید محبوب‌ترین آن‌ها جزایر انتالولا، شیمیزو و هلیکوپتر هستند.

 

 

جزیره کایانگان

این جزیره از دیدنی‌های فیلیپین است که به نوعی تمیزترین جزایر آسیا محسوب می‌شود. برای رسیدن به  این جزیره می‌توانید کمی پیاده‌روی یا پله نوردی داشته باشید. این جزیره بسیار زیبا و دوست‌داشتنی است و در فصل‌های پربازدید بسیار شلوغ خواهد شد. بهتر است در روزهایی سفر کنید که شلوغی کمتری دارد.