فواید عجیب میوه دراگون


تاریخ ارسال :

۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷

فواید عجیب میوه دراگون

شاید شما هم دراگون فروت یا همان میوه‌ی اژدها را دیده باشید. این میوه‌ی لذیذ با قیمت نسبتاً بالا جدیداً در ایران نیز عرضه می‌شود.

 


افزایش ایمنی بدن

مقدار زیاد ویتامین C در دراگون به بهبود ایمنی بدن کمک کرده و فعالیت دیگر آنتی‌اکسیدان‌ها در بدن را نیز تحریک می‌کند. فعالیت آن‌ها باعث بیرون رانده شدن رادیکال‌های آزاد خواهد شد، بازمانده‌های خطرناکی از سوخت‌وساز سلولی که مستقیماً با شرایطی مانند سرطان و بیماری‌های قلبی در ارتباط است. این آنتی‌اکسیدان‌ها باعث افزایش مقدار پلاکت می‌شوند و می‌تواند باعث بهبود سریع‌تر از برخی بیماری‌ها شود.

 

 

پیشگیری از کم‌خونی

آهن موجود در میوه‌ی دراگون برای بهبود سطح هموگلوبین در بیماران دارای کم‌خونی مفید است. این آهن به تولید گلبول‌های قرمز خون کمک کرده و به رساندن اکسیژن به اعضای حیاتی بدن کمک می‌کند.

 

 

سم‌زدایی بدن

میوه‌ی دراگون سرشار از آنتی‌اکسیدان بوده و با بیرون راندن فلزات و سموم بدن به سم‌زدایی کمک خواهد کرد. همچنین این میوه به کاهش وزن شما کمک می‌کند.

 

 

غنی از ویتامین‌ها

میوه‌ی دراگون سرشار از ویتامین‌هایی مانند ویتامین C و ویتامین‌های گروه B است. ویتامین‌های B1، B2 و B3 باعث بهبود فشارخون، سلامت پوست، سطح کلسترول برای عملکرد تیروئید، نوسان سطح هموگلوبین و سوخت‌وساز کربوهیدرات‌هاست.