عفونت های مخمری: علائم و درمان 2


تاریخ ارسال :

۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

عفونت های مخمری: علائم و درمان 2

عفونت‌های مخمری نوعی از عفونت‌های قارچی ناخوشایند هستند که روی سیستم تناسلی زنان اثر می‌گذارند. درمان‌های طبیعی زیادی برای تسکین علائم وجود دارد.


آب کرنبری

این میوه‌ی ساده دارای ترکیبات ضد باکتری و ضد قارچ زیادی است که می‌توانند ترکیب تعادل باکتری در واژن را متعادل سازند و به‌سرعت عفونت‌ها را از بین ببرند. روزانه دو یا سه لیوان آب کرنبری بنوشید.

 

 

سرکه‌ی سیب

این درمان قابل‌اعتماد دارای تعدادی ترکیبات ضد قارچی است که می‌توانند به سرعت روی عفونت‌های مخمری اثر بگذارند. سرکه‌ی سیب در اغلب نقاط جهان به‌راحتی در دسترس است. شما می‌توانید سرکه‌ی سیب را با آب ترکیب کرده و یک یا دو بار در هفته بنوشید.

 

 

سیر

این گیاه متداول دارای ترکیبات ضد باکتری، ضد قارچ و آنتی‌اکسیدان است که می‌توانند به سرعت قارچ‌های واژن را متعادل سازند. راه‌های زیادی برای استفاده از سیر برای درمان است. می‌توانید حبه‌های سیر را له کرده و به شکل خمیر آن را مستقیماً روی ناحیه‌ی دارای عفونت بگذارید یا به سادگی چند عدد سیر را هرروز بخورید تا عفونت از بین برود.

 

 

روغن نارگیل

روغن نارگیل درمانی قوی برای عفونت‌های مخمری است زیرا ترکیبی از مواد ضدالتهاب و ضد قارچ در خود دارد. شما می‌توانید به سادگی مقداری روغن نارگیل را روی محل موردنظر چند بار در روز بمالید. عفونت خودش بعد از مدتی از بین خواهد رفت.