چک لیست ضروری برای سفرهای ساحلی


تاریخ ارسال :

۸ ارديبهشت ۱۳۹۷

چک لیست ضروری برای سفرهای ساحلی

سفر به سواحل به چیزی بیشتر از رزرو کردن بلیت نیاز دارد. این‌ها نکاتی هستند که باید قبل از سفر خود چک کنید.


برداشتن اسناد سفر

قبل از سفر اسنادی که در طول سفر نیاز دارید را آماده کنید – این نکته برای تمام سفرها اهمیت دارد. کپی اسناد را در کنار نسخه‌ی اصلی آن نگذارید زیرا این‌ها برای زمانی هستند که اسناد خود را گم کنید. از جمله این مدارک پاسپورت، رزرواسیون اتاق و مدارک دیگر می‌باشد.

 

 

وسایل مناسب داشته باشید

اگر به مناطق ساحلی سفر می‌کنید شاید بهتر باشید لباسی مناسب هوای گرم ساحلی همراه داشته باشید. اما اگر قصد شما تنها دیدن مناظر بازدید از مکان‌های دیدنی است لباس مناسب دیگری برای هر جا بردارید. برای مثال شما نمی‌توانید در کلیساها از دمپایی لاانگشتی یا لباس‌های شنا استفاده کنید.

 

 

ضدآفتاب داشته باشید

به هر جزیره‌ای که می‌روید باید ضدآفتاب همراه داشته باشید، خصوصاً اگر فوراً بعد از رسیدن می‌خواهید به ساحل بروید باید ضدآفتاب در دسترس شما باشد. هیچ‌چیز بدتر از آن نیست که در اولین روز از تعطیلات به شدت سوخته و مجبور شوید باقی سفر را از نور خورشید دور بمانید.

 

 

آلوئه ورا همراه داشته باشید

حتی اگر با خودتان ضدآفتاب دارید ممکن است باز هم در ساحل دچار سوختگی شوید. همیشه در زمان  مصرف ضدآفتاب یا لوسیون نقاطی از پوست از قلم می‌افتند و اگر برای زمان زیادی مقابل نور خورشید بخوابید دچار سوختگی خواهید شد. در اینجا آلوئه ورا به شما کمک خواهد کرد.