دلایل کم شدن رابطه جنسی


تاریخ ارسال :

۹ آبان ۱۳۹۶

دلایل کم شدن رابطه جنسی

کم شدن رابطه پس از گذشت زمان عادی است. اما اگر کمتر از یک بار در ماه رابطه دارید فاکتورهای دیگری در این بین نقش دارند.


زیاد خسته‌اید

خستگی فیزیکی تأثیر زیادی بر رابطه‌ی جنسی شما خواهد داشت. شاید از نظر فیزیکی و روحی خسته باشید و فکر داشتن رابطه‌ی جنسی برای شما غیرقابل‌تصور گردد.

 

 

استرس زیادی دارید

اهمیتی ندارد چه موضوعی باعث تنش شما شده است، حوادث استرس‌زایی که در بیرون  از تختخواب اتفاق می‌افتند می‌توانند حس شما در اتاق‌خواب را از بین ببرند. با درگیری ذهن در اتفاقات شما نمی‌توانید از نظر روحی و فیزیکی برای رابطه جنسی آماده شوید.

 

 

احساس خوبی به خودتان ندارید

اخیراً احساس می‌کنید کمتر جذاب هستید؟ این موضوع می‌تواند روی رابطه جنسی شما اثر بگذارد. زمانی که مرد یا زن حس خوبی نسبت به خود نداشته باشد تمایل او به رابطه کاهش می‌یابد. حالا چکار می‌توانید بکنید؟ اگر همسرتان حس خوبی نسبت به خود ندارد از او تعریف کرده و دیدگاه خودتان را بیان کنید. اگر شما این‌گونه شده‌اید بگذارید همسرتان آن را بداند و حرف‌های او را بپذیرید.

 

 

تنها نمی‌خوابید

آیا دائماً با موبایل کار کرده یا ایمیل خود را چک می‌کنید؟ اگر تکنولوژی وارد تختخواب شما شود کمتر رابطه‌ی جنسی خواهید داشت. زمانی که شما خودتان را با تلویزیون یا موبایل مشغول کنید شروع رابطه برای همسر شما دشوار خواهد بود. تکنولوژی می‌تواند لحظات خصوصی شما را از بین ببرد.