سوالاتی که مردان دوست ندارند


تاریخ ارسال :

۱۳ شهريور ۱۳۹۶

سوالاتی که مردان دوست ندارند

چیزی که شما فکر می‌کنید یک سؤال ساده است شاید در قلب یک مرد ترسی را ایجاد کند که شما تصور آن را نکنید.


چقدر توانایی مالی داری؟

"حقوق تو چقدر است؟" این سؤال موضوع پول را مطرح می‌کند. صحبت در مورد پول شاید از نظر شما یک مکالمه‌ی ساده باشد. بهتر است به‌جای اینکه مستقیم سؤال کنید کمی در مورد آن بیشتر فکر کنید. مثلاً می‌توانید چیزی مانند این جمله بگویید: " من دوست دارم به پرتغال سفر کنم و در حال حاضر توانایی مالی آن را ندارم. تو چطور این‌گونه سفرهایی را مدیریت می‌کنی؟ " زمانی که شما این سؤال را بپرسید صحبت در مورد پول برایتان ساده تر خواهد بود.

 

پنج سال آینده در چه شرایطی هستیم؟

داشتن برنامه برای آینده گام مهمی است اما این موضوع شاید برای مردان زیاد ساده نباشد. این سؤال علاوه بر اینکه به معنای داشتن دیدگاهی برای آینده است می‌خواهد دیدگاهی را نشان دهد که شما نیز در آن هستید. از او در مورد اهدافش سؤال کنید، مثلاً می‌خواهد کجا زندگی کند یا چه شغلی داشته باشد. این ترفند راهی عالی است تا با برنامه‌های بزرگ‌تر زندگی او آشنا شده و ببینید شما نیز در آن جایی دارید یا نه.

 

کی می‌توانم والدینت را ببینم؟

این سؤال شاید مناسب رابطه‌ی شما نباشد و تنها به خودتان بستگی ندارد، بلکه به رابطه‌ی مرد با خانواده‌ی خود نیز مرتبط است. کلید زمان پرسیدن این سؤال این است که در ابتدا بیشتر در مورد روابط خانوادگی او بدانید. اگر او با خانواده‌اش رابطه‌ی معقولی ندارد خواستن این ملاقات زیاد مناسب نیست.

 

دوست داری بچه‌دار شویم؟

این سؤال بد نیست بلکه نوع پرسیدن اهمیت دارد. مطرح کردن مستقیم سؤال شاید باعث شود مرد احساس ناامنی کرده و سکوت کند. برای مطرح کردن آن می‌توانید در پارک کمی قدم بزنید. از او بپرسید بهترین و بدترین قسمت از کودکی‌اش چه بوده و سپس پاسخ را به بچه بکشانید.