حقایق ناگفته از تزریق لب2


تاریخ ارسال :

۱۲ شهريور ۱۳۹۶

حقایق ناگفته از تزریق لب2

اگر قصد دارید برای زیبایی بیشتر به سراغ تزریق لب بروید بهتر است اول عوارض احتمالی آن را بشناسید.


واکنش آلرژیک

بیشتر عوارض جانبی تزریق لب کبودی، التهاب و این‌گونه موارد است اما ممکن است عفونت یا واکنش‌های آلرژیک نیز ایجاد شوند. این واکنش‌ها باعث التهاب شدید یا خارش شده و حتی زخم نیز ممکن است برجا بگذارند.

 

برای اعتمادبه‌نفس روی آن حساب نکنید

حجم دهنده‌های لب باید به انتخاب خودتان تزریق شوند و نباید این کار را برای شاد کردن فرد دیگری یا ایجاد تصویر ذهنی ایده آل تری از خودتان انجام دهید. حجم دهنده می‌تواند زیبایی لب‌های شما را بیشتر کند اما در انتها شما شخصیتتان تغییر نخواهد کرد. اشتباهاً تصور نکنید این کار شما را زیبا یا جذاب‌تر  خواهد کرد.

 

حجم دهنده‌های دائمی و احتمال مشکلات دائمی

علاوه بر حجم دهنده‌های عادی که برای شش تا نه ماه می‌مانند گزینه‌های دائمی دیگری نیز در دسترس شماست. بااین‌وجود این انتخاب‌ها شاید باعث بروز عوارض جانبی شوند. حجم دهنده‌های دائمی لب مانند سیلیکون می‌توانند برای همیشه شکل لب‌های شما را خراب کنند. حتی اگر مقدار صحیحی از سیلیکون تزریق شود شاید بدن با التهاب به آن واکنش نشان دهد و باعث تغییر شکل دائمی لب‌ها گردد. خطر عفونت نیز هرچند کم وجود دارد.

 

همیشه نزد جراح متخصص بروید

بیشترین خطر این است که فرد در انتها از نتیجه‌ی کار راضی نباشد. بنابراین انتخاب یک فرد ماهر مانند یک جراح پلاستیک اهمیت زیادی دارد. هرگونه نابرابری در لب یا برآمدگی در پایان کار بیمار را ناراضی می‌کند. شاید برای یک تا دو روز کمی کبودی باشد اما بیشتر از آن غیرعادی است. یک فرد  ماهر احتمال خطر را بسیار کمتر خواهد کرد.