بهترین کارها برای مراقبت از پوست 3


تاریخ ارسال :

۶ شهريور ۱۳۹۶

بهترین کارها برای مراقبت از پوست 3

زیبایی پوست برای همه و  خصوصا خانم ها اهمیت زیادی دارد. راهکارهای زیر به شما کمک زیادی خواهند کرد.


مراقب تخت‌های برنز باشید

مراقبت از پوست

تخت‌های برنز ارزش خطرشان را ندارند. سرطان پوست یکی از بزرگ‌ترین عوارض استفاده از این تخت‌هاست. بعلاوه این‌گونه تخت‌ها ممکن است به پوست شما آسیب زده و باعث پیدایش علائم پیری زودرس پوست شوند.

 

شستن صورت هرروز صبح و شب

مراقبت از پوست

بدن در تمام طول شب عرق می‌کند و مواد حاصل باعث ایجاد باکتری و دیگر آلودگی‌هایی می‌شوند که نتیجه‌ی آن‌ها جوش‌های پوستی خواهد  بود. با یک شیرپاک‌کن تمام پوست صورت و اطراف چشم‌ها را ماساژ دهید. سپس با یک حوله‌ی مرطوب گرم روی آن بکشید. حالا با آب سرد صورتتان را آب بکشید. با یک مرطوب‌کننده‌ی طبیعی مانند روغن فندق روی صورتتان بکشید تا مطمئن شوید تمام پوست خوب تمیز شده باشد.

 

خرید یک کرم چشم خوب

مراقبت از پوست

مانند دیگر محصولات پوستی، شما باید کرمی را پیدا کنید که مناسب نوع  پوستتان باشد. بهترین راه زدن  کرم چشم نزدیکی یا روی مدار استخوان گونه است. از بیرون چشم شروع کرده و به سمت داخل چشم  بروید. شب‌ها کرم را روی استخوان ابرو و پلک‌ها بمالید.

 

پاک کردن قلم‌های آرایشی و لوازم الکترونیکی

مراقبت از پوست

شما باید حتماً قلم‌موهای آرایشی، موبایل و هر چیز دیگری که در روز به آن دست می‌زنید را تمیز کنید. کیبورد کامپیوتر و آیپد خود را هرروز تمیز کنید. جرم‌ها روی این سطوح جمع شده و با دست زدن به آن‌ها باعث بروز جوش‌های پوستی خواهند شد.