اشتباهات شما در استفاده از رژگونه 2


تاریخ ارسال :

۱۹ مرداد ۱۳۹۶

اشتباهات شما در استفاده از رژگونه 2

یکی از اشتباهات شما در آرایش که می‌تواند ظاهرتان را خراب کند استفاده‌ی نادرست از رژگونه است.

 

 

 


قلم‌موی نامناسب

رژگونه

استفاده از قلم‌موی مناسب برای زیبا دیده شدن شما ضروری است. برس نامناسب ممکن است باعث شود رژ گونه یکسان روی صورت شما پخش نشود، چیزی که همیشه باید از آن اجتناب کنید. افراد زیادی اشتباهاً از برس های گرد برای رژگونه ی خود استفاده می‌کنند. بااین‌وجود بهتر است بدانید شما باشد  همیشه از قلم‌موهای زاویه‌دار کمک بگیرید تا بتوانید به استخوان گونه و زوایای مختلف صورت راحت دسترسی داشته باشید.

 

نمی‌دانید چگونه خوب به نظر می‌رسید

رژگونه

نگاهی دقیق در آینه به خودتان بکنید. رژگونه می‌تواند به شما کمک کند در صورت خود تقارن برقرار کنید. اگر صورتی قلب شکل یا مربعی دارید رژگونه را روی برجستگی گونه  بزنید. اگر صورتتان بیضی است رژگونه را بالای استخوان گونه بزنید. برای صورت‌های گرد بهتراست آن را اطراف برجستگی گونه‌ها استفاده  کنید.

 

زمان نادرست استفاده از رژگونه

رژگونه

اشتباهی که اغلب افراد مرتکب می‌شوند این است که رژگونه را مستقیماً بعد از کرم پودر خود می‌زنند. بهتر است اجازه دهید کرم روی صورتتان خوب بنشیند. بعد از آن باید رژگونه را به برجستگی گونه‌های خود بزنید.

 

درست رژگونه نمی‌زنید

رژگونه

به عنوان یک قانون کلی همیشه باید با یک حرکت دایره‌ای رژگونه را به برجستگی گونه‌های خود بزنید و سپس از سمت استخوان گونه به سمت خط رویش مو برده و درنهایت با کشیدن آرام به سمت بینی کارتان را تمام کنید. با این روش ظاهری زیبا و طبیعی خواهید داشت که همه می‌پسندند.