کارهایی که قبل از کاهش وزن باید انجام دهید


تاریخ ارسال :

۱۷ مرداد ۱۳۹۶

کارهایی که قبل از کاهش وزن باید انجام دهید

راهی وجود دارد تا بتوانید در یک کاهش وزن دائمی موفق باشید. راه‌حل کلیدی آماده‌سازی خودتان قبل از وارد عمل شدن است.


ایجاد یک دیدگاه شخصی

موفقیت برای شما چه معنایی دارد؟ تصور کنید بعد از موفقیت زندگی برای شما چگونه به نظر رسیده و زمانی که به هدف خود برای کاهش وزن برسید چه احساسی دارید. اجازه ندهید موفقیت برای شما به عدد روی ترازو بستگی داشته باشد. در برنامه‌ی روزانه‌ی خود می‌خواهید چه‌کاری انجام دهید؟ تمامی تغییرات باعث تغییر در شخصیت فعلی شما خواهند شد.

 

متعهد باشید

نوشتن اینکه چه برنامه‌ای را در نظر دارید به شما کمک می‌کند در تصمیم خود قوی‌تر شوید. خودکار را روی کاغذ گذاشته و ایده‌های ذهن خود را روی آن بنویسید. نوشتن یک قرارداد با خودتان کمک می‌کند روی برنامه‌ای که در نظر دارید بمانید.

 

افزایش اعتمادبه‌نفس

تمرکز خود را روی یک هدف بزرگ یا عددی روی ترازو که رسیدن به آن سخت است قرار ندهید. گام‌های کوچکی بردارید که منطقی و قابل‌اجرا هستند. با داشتن یک برنامه‌ی کوچک و تغییرات قابل مدیریت که بتوانید روی هر مرحله‌ی آن کار کنید و موفقیت خود را ببینید اعتمادبه‌نفس شما زیاد خواهد شد.

 

داشتن یک تیم حمایتی

دیدگاه خود را با دوستان و خانواده‌ی خود به اشترک گذاشته و از آن‌ها بپرسید چگونه می‌توانند در رسیدن به این هدف به شما کمک کنند. داشتن همراهی از دیگران می‌تواند به شما کمک کند ایده‌هایتان را با هم به اشتراک گذاشته و انگیزه‌ی خود را حفظ کنید و تمام طول راه لذت بیشتری داشته باشید.