خصوصیاتی که زنان را جذاب تر می کند


تاریخ ارسال :

۷ بهمن ۱۳۹۵

خصوصیاتی که زنان را جذاب تر می کند

زنان اغلب دوست دارند بیشتر دیده شوند و فردی جذاب به شمار بیایند. اما شاید خصوصیات یک زن جذاب با چیزی که شما در ذهن دارید کاملا متفاوت است.


به دنبال دیگران نیستند

زنان جذاب

زنان جذاب بیشتر تمایل دارند به دنبال پیشرفت خود باشند و هیچ‌گاه آن‌ها به دنبال دیگری راه نخواهند افتاد. این زنان می‌دانند با پیشرفت کردن آن‌ها توجه جامعه به سویشان جلب خواهد شد. اعتمادبه‌نفس بالا و مشغول شدن به زندگی خود، آن‌ها را در دید دیگران جذاب خواهد کرد.

 

کنترل احساسات

زنان جذاب

زنانی که جذاب هستند هیچ‌گاه با شکست در زندگی یا بعد از یک رابطه‌ی بد دچار افسردگی و انزوا  نخواهند شد. آن‌ها همیشه می‌توانند احساسات خود را کنترل کنند. این زنان هیچ‌گاه مانند یک کودک رفتار نکرده و برای هر چیزی گریه نمی‌کنند. آن‌ها ارزش زمان و زندگی خود را بیش از آن می‌دانند که بخواهند برای احساسات بی‌ارزش هدر دهند.

 

دوری از شایعات

زنان جذاب

آن‌ها از زمان و زندگی خود نهایت استفاده را کرده و سعی می‌کنند از تک تک لحظات استفاده‌ی مؤثر داشته باشند. گشتن پیرامون شایعات در نظر آن‌ها تنها هدر دادن وقت است. آن‌ها هیچ‌وقت در صحبت‌های بیهوده و شایعات بی‌اساس شرکت نمی‌کنند.

 

به دنبال جلب‌توجه نیستند

زنان جذاب

زنان جذاب اغلب به دنبال این نیستند که دیده شوند و دیگران ظاهر آن‌ها را تمجید کنند. آن‌ها ترجیح می‌دهند به خاطر موفقیت‌هایشان در زندگی شناخته شوند، نه با گذاشتن تصاویر مختلف در شبکه‌های اجتماعی. آن‌ها به دنبال جلب‌توجه افرادی هستند که عقایدی مشترک دارند و در زندگی برای خود حدود مشخصی را می‌گذارند تا هرکس امکان دسترسی به آن را نداشته باشد.

 

روابط را در اولویت نمی‌گذارند

زنان جذاب

زنان جذاب در زندگی برای خود اولویت‌بندی‌هایی دارند و هیچ‌گاه روابط با دیگران تمام زندگی آن‌ها را محدود نمی‌کند. آن‌ها به دنبال زندگی خود هستند و چشم از اهدافشان برنمی‌دارند. آن‌ها با وارد شدن به یک رابطه‌ی جدید شخصیت خود را تغییر نمی‌دهند و می‌دانند زندگی چیزی فراتر از این روابط و دوستی‌هاست.

 

سرگرمی‌های شخصی

زنان جذاب

زنان جذاب زمان خود را هدر نمی‌دهند و هیچ لحظه‌ای از زندگی را صرف کارهای بیهوده نمی‌کنند. آن‌ها می‌دانند به چه چیزی علاقه‌مند هستند و سعی می‌کنند اوقات فراغت خود را با آن پر کنند. این زنان هیچ‌گاه تمام روز را صرف کار با موبایل نمی‌کنند و به دنبال تفریحات مفیدتری می‌روند.

 

هوش زیاد

زنان جذاب

هوش زیاد این زنان به معنای داشتن ضریب هوشی بالا نیست بلکه آن‌ها درک خوبی از اطراف خود دارند. آن‌ها از اشتباهات زندگی درس گرفته و از تجربیات خود استفاده می‌کنند.

 

شخصیت سنگین و متین

زنان جذاب

آن‌ها در هیچ شرایطی متانت خود را کنار نمی‌گذارند. این زنان در مورد نقص‌های فیزیکی خود نگرانی‌ای ندارند و با وقار و متانت زیادشان دیگران را جذب خود می‌کنند. این زنان می‌دانند لباس‌های گران‌قیمت برای آن‌ها شخصیت نخواهد آورد بلکه این اعتمادبه‌نفس و وقارشان است که توجه همه را جلب می‌کند.