مردم کشورهای دیگر برای صبحانه چه می خورند


تاریخ ارسال :

۷ آذر ۱۳۹۵

مردم کشورهای دیگر برای صبحانه چه می خورند

اگر قصد سفر به یکی از کشورهای زیر را دارید بهتر است خود را برای صبحانه های متفاوت آن آماده کنید.


ژاپن

صبحانه‌ی سنتی ژاپن حاوی بسیاری از موادی است که در ناهارهای آن‌ها استفاده می‌شود. در این صبحانه نقش اصلی با برنج است و در کنار آن تخم‌مرغ خام یا ماهی آب پز استفاده می‌شود.
 

هند

در هند نیز وعده‌ی صبحانه شباهت زیادی به ناهار دارد و از انواع مختلف برنج آب پز شده و نان و شیرینی‌ها در آن استفاده می‌شود.

 

برزیل

وعده‌ی صبحانه در کشور برزیل اغلب از یک فنجان قهوه در کنار شیرینی رول فرانسوی و کمی کره تشکیل می‌شود. ممکن است در کنار این مواد انواع متفاوت میوه‌ها یا پنیر را نیز ببینید.

 

فرانسه

یک صبحانه‌ی محلی  فرانسه شامل استیک فرانسوی با اسپرسو و نان است. اغلب در کنار آن نوتلا یا مربا نیز وجود دارد. از نان‌های محلی نیز در صبحانه استفاده می‌شود.

 

روسیه

صبحانه‌ی عادی در روسیه از سوپ، نان قهوه‌ای، سوسیس و پنیر تشکیل می‌شود. استفاده از چای سیاه در کنار آن‌ها نیز مرسوم است. اغلب در هتل‌های لوکس این کشور برای صبحانه بلینی همراه با مربا یا خاویار سرو می‌شود.

 

عربستان سعودی

در عربستان صبحانه حتماً با چای یا قهوه همراه است و در کنار آن از دیگر مواد غذایی استفاده می‌شود. معمولاً وعده‌ی صبحانه شامل نان، زیتون، پنیر و نیمرو به سبک خودشان است.

 

استرالیا

یک صبحانه‌ی کلاسیک در استرالیا بی‌شباهت به صبحانه‌ی شهرهای انگلیس نیست و علت آن نفوذ انگلیس در تاریخ و فرهنگ این مردم است. در وعده‌ی صبحانه‌ی مردم استرالیا از تخم‌مرغ، گوجه‌فرنگی، لوبیا پخته و سوسیس استفاده می‌شود. در کنار آن‌ها از نان تست نیز استفاده خواهد شد.