ترفندهای آرایشی برای جوان دیده شدن شما


تاریخ ارسال :

۶ آبان ۱۳۹۵

ترفندهای آرایشی برای جوان دیده شدن شما

مراقبت از بدن، ذهن و پوست برای جوان ماندن اهمیت زیادی دارد.  اما ترفندهای آرایشی نیز می‌توانند در این بین به شما کمک زیادی کنند.


اکلیل نزنید

ترفندهای آرایشی

اگر بیشتر از سی سال سن دارید و در آرایش خود از اکلیل استفاده می‌کنید مشخصاً نشان می‌دهید سعی در جوان تر به نظر رسیدن خود دارید. به جای آن از سایه‌های پودری یا کرم‌های دارای رنگدانه استفاده کنید.

 

فر کردن مژه

ترفندهای آرایشی

فر کردن مژه یکی از ساده‌ترین و کم زمان‌ترین بخش‌های آرایش صبحگاهی شماست. در نهایت این  کار باعث زیباتر شدن شما و درشت‌تر دیده شدن چشمانتان خواهد شد. چشمان درشت و براق نشانه‌ای از جوانی هستند.

 

خط چشم سفید

ترفندهای آرایشی

به جای خط‌های تیره مشکی یا قهوه‌ای برای پلک زیرین خود چرا از مداد سفید استفاده نمی‌کنید؟ رنگ روشن باعث درشت‌تر دیده شدن چشمان شما خواهد شد.  نتیجه چشم‌هایی بزرگ و براق است که به صورت شما چهره‌ی جوانتری می‌دهد.

 

کلفت نگه داشتن ابروها

ترفندهای آرایشی

ابروهای نازک و شکل داده شده قدیمی شده‌اند و صورت شما را مسن نشان می‌دهند.  یک ابروی کلفت و مرتب صورتتان را جوان و شاداب نگه خواهد داشت. اگر به صورت طبیعی ابروهایی نازک دارید نگران نباشید. شما می‌توانید با کمک پودر یا محصولی دیگر ابروهایتان را پر کنید.

 

رطوبت رسانی

ترفندهای آرایشی

قبل از آرایش استفاده از مرطوب‌کننده ایده‌ی خوبی است. بگذارید کرم برای مدتی روی پوستتان بماند تا کارش را انجام دهد. حداقل SPF 15 برای شما خوب  است زیرا هیچ‌گاه برای محافظت از پوست مقابل خورشید زیاد زود یا دیر نیست. از محصولات آرایشی غنی از مرطوب‌کننده استفاده کنید. این  لوازم شامل کرم پودر، رژلب یا خط لب هستند.

 

از رژگونه استفاده کنید

ترفندهای آرایشی

یک رژگونه ی زیبا و روشن می‌تواند به زیبایی گونه‌های شما افزوده و صورتتان را روشن کند. رژگونه راهی بسیار عالی برای جوان تر کردن چهره‌ی شماست.

 

خط لب را فراموش نکنید

ترفندهای آرایشی

مطمئن باشید قبل از زدن رژ دور لب‌های خود را با خط لب پر کرده‌اید. سطح روی  لب‌ها را نیز با خط لب بپوشانید. از یک خط لب با همان تن رنگی رژ خود استفاده کنید. خط لب باعث می‌شود لب‌های شما پرتر و با شکل بهتری دیده شوند و پایه‌ای برای رژ شما خواهد بود. بعلاوه خط لب مانند مانعی است که از خارج شدن رژ از دور لب و به‌هم‌ریختگی در ظاهر شما جلوگیری می‌کند.