نقاطی هیجان انگیز برای سفر


تاریخ ارسال :

۲۷ مهر ۱۳۹۵

نقاطی هیجان انگیز برای سفر

اگر از آن دسته افرادی هستید که دوستدار سفرهای هیجان‌انگیز می‌باشید لیست زیر به شما کمک خواهد کرد.


جزیره جنوبی – نیوزلند

جاذبه های گردشگری

این جزیره‌ی بزرگ بیشتر از نیمی از جمعیت جهان را در خود جای داده است. گونه‌های نادری از حیات وحش و مناظر طبیعی در این منطقه وجود دارد. می‌توانید به غواصی یا اسکی در آنجا بپردازید و از هتل‌های لوکس و چشمه‌های آب گرم لذت ببرید.

 

هاوایی – آمریکا

جاذبه های گردشگری

مناظر طبیعی بی‌نظیر و طبیعت شگفت‌انگیز زیر آب در کنار سابقه‌ی تاریخی باعث شده است هاوایی به یک مقصد گرمسیری پرطرفدار برای سفرهای شما تبدیل شود. می‌توانید در کنار لذت از مناظر زیبا به سراغ موج‌سواری یا دیدن آتش‌فشان‌های فعال بروید.

 

تاسمانیا- استرالیا

جاذبه های گردشگری

تاسمانیا نام ایالتی واقع در جنوب استرالیا می‌باشد. شما می‌توانید با سفر به تاسمانیا به تماشای کانگوروهای زیبایی بروید که آزادانه در طبیعت می‌چرخند. تفریحات زیادی برای شما در این سفر وجود خواهد داشت، ازجمله گشت و گذار در کشتی‌های شکسته‌ی قدیمی، لذت از دنیای زیر آب، غواصی در آب و سواحل تمیز وبی نظیر.

 

تاهیتی – فرانسه

جاذبه های گردشگری

تاهیتی با داشتن صد و هجده جزیره و پنج مجمع‌الجزایر دنیایی متفاوت است. آب‌های سبز، خانه‌های زیبا و ییلاقی، سواحل تمیز شنی ... همگی سفری به‌یادماندنی را برای شما خواهند ساخت. نکته‌ی جالب اینکه شما می‌توانید در کلبه‌های روستایی روی آب‌های جزیره ساکن شوید و از خوردن صبحانه‌ای لذیذ که با قایق به دستتان می‌رسد لذت ببرید.

 

آدلاید – استرالیا

جاذبه های گردشگری

جشنواره‌های متنوع غذا و هنر در این شهر باعث شده است به عنوان بهترین شهر برای زندگی مورد توجه واقع شود. تماشای کانگوروها در طبیعت زیبای این منطقه مطمئناً تجربه‌ای به‌یادماندنی برای شما خواهد بود.