چگونه توجه یک مرد را جلب کنیم


تاریخ ارسال :

۲۹ فروردين ۱۳۹۵

چگونه توجه یک مرد را جلب کنیم

از دست دادن فرصت برای نزدیک شدن به مردی که دوستش دارید می‌تواند برای شما خیلی سخت باشد. شاید لازم است برای جلب‌توجه مرد مورد علاقه‌ی خود کمی از منطقه‌ی راحتی‌تان خارج شوید.


مرحله‌ی اول

جلب توجه مردان

به او و افراد دیگر که اطرافتان هستند لبخند بزنید. حالت بی‌تفاوتی در صورت شما مانع جلب‌توجه مردان خواهد شد، بنابراین سعی کنید حس خوشحالی داشته باشید. اگر لبخندی روی صورتتان باشد مردان برای نزدیک شدن و آغاز یک مکالمه با شما مشتاق‌تر خواهند بود.

 

مرحله‌ی دو

جلب توجه مردان

با تقویت زبان بدن سیگنال‌های مثبت بفرستید. مکالمات غیرزبانی رایج‌ترین راهی هستند که افراد با دیگران ارتباط برقرار کرده و تمامی این مکالمات معنادارند. حالت بدن و رفتار شما می‌تواند نشان‌دهنده‌ی اطلاعات باارزشی درباره‌ی راحتی شما با خودتان و دیگران باشد. زبان بدن مستقیماً بر تأثیر عاطفی‌ای که شما بر افراد دیگر می‌گذارید اثرگذار است.

 

مرحله‌ی سه

جلب توجه مردان

ارتباط چشمی داشته باشید. مردان حتی اگر متوجه یک ارتباط چشمی هرچند کوتاه از جانب شما شوند بیشتر به برقراری ارتباط مشتاق خواهند شد. می‌توانید بدون حتی گفتن یک کلمه علاقه‌ی خود را به فرد مقابل نشان دهید. دفعه‌ی بعدی که ارتباط چشمی میان شما برقرار شد کمی این ارتباط را حفظ کرده و سریع چشمان خود را برنگردانید زیرا گاهی دزدیدن نگاه نشان‌دهنده‌ی کناره‌گیری و بی‌علاقگی شما خواهد بود.

 

مرحله‌ی چهار

جلب توجه مردان

اعتمادبه‌نفس داشته باشید. مردان اعتمادبه‌نفس شما را خصوصیتی جذاب برای برقراری یک رابطه می‌دانند. سعی کنید متوجه شوید کدام‌یک از ویژگی‌های شخصیتی مثبت شما بیشتر برای دیگران قابل‌توجه است و روی آن رفتارها تأکید کنید. اگر دیگران لبخند یا چشمان شما را تحسین می‌کنند تمرکز خود را روی آن بگذارید. هرکار لازمی را انجام دهید تا خودتان را جذاب‌تر کنید، مثلاً لباس‌های جدید بخرید.

 

مرحله‌ی پنج

جلب توجه مردان

در دسترس باشید. با افرادی که اطرافتان هستند شروع به صحبت کنید. خودتان را تنها محدود به دوستانتان نکنید. اگر با جمعی از دوستان خود هستید سعی کنید گاهی از آن‌ها فاصله بگیرید زیرا برای مردان سخت است زمانی که در یک جمع هستید سمت شما بیایند. از اینکه شما به مرد موردعلاقه‌ی خود سلام کرده و با او صحبت را شروع کنید خجالت نکشید. شاید او برای آغاز صحبت نیاز به یک تأیید از جانب شما داشته باشد.