7 راه برای رهایی از لب های تیره


تاریخ ارسال :

۲۳ دي ۱۳۹۴

7 راه برای رهایی از لب های تیره

لب‌های نرم و صورتی آرزوی هر زنی است. لب‌های زیبا لبخند شما را جذاب تر می‌کنند. 


سرم عسل و لیمو

رفع سیاهی لب

به مقدار مساوی عسل و آب لیمو را ترکیب کنید تا سرم لب خود را بسازید. مرکبات سیاهی لب‌های شما  را از بین برده و عسل به آن مواد مغذی می‌رساند تا صورتی شود. روی لب‌ها را با این سرم بپوشانید و بگذارید برای یک ساعت بماند. سپس با یک پارچه‌ی نرم و مرطوب تمیز کنید.

 

با گلیسیرین بخوابید

رفع سیاهی لب

خشکی می‌تواند موجبتیرگی لب‌ها شود. هر شب قبل از خواب با پنبه گلیسیرین را روی لب‌های خود بمالید. این ماده رطوبت لب‌ها را برگردانده و مانع خشکی لب‌ها می‌شود.

 

آب بدن را حفظ کنید

رفع سیاهی لب

شما باید برای داشتن لب‌های زیبا مراقب سلامت خود باشید. با نوشیدن روزانه 8 تا 10 لیوان آب مانع بی‌آبی بدنتان شوید. بی‌آبی در نهایت منجر به خشکی و تیرگی  لب‌ها خواهد شد.

 

یک تکه چغندر

رفع سیاهی لب

یک چغندر قرمز را تکه کرده و در یخچال بگذارید. زمانی که کاری ندارید لب‌هایتان را با یک تکه‌ی آبدار آن‌ها ماساژ دهید. زمانی که تلویزیون نگاه می‌کنید یک تکه از آن را کنار خود داشته باشید. چغندر تیرگی لب‌ها را از بین برده و به شکل طبیعی به لب‌هایتان رنگ می‌دهد.

 

مراقب محصولات آرایشی باشید

رفع سیاهی لب

شاید محصولات ارزان و حساسیت‌زای آرایشی هستند که لب‌هایتان را تیره می‌کنند. از هر برندی استفاده نکنید. می‌توانید به جای آن از رژهای گیاهی استفاده کنید تا لب‌هایتان نرم و خوش‌رنگ شود.از میوه‌های تازه‌ی پوست‌کنده می‌توانید به عنوان ماسک لب استفاده کنید تا تیرگی لب‌هایتان را از بین ببرد.

 

روغن بادام

رفع سیاهی لب

قبل از خواب روغن بادام را روی لب‌هایتان بزنید تا به روشن شدن لب‌ها کمک کرده و بی‌رنگی آن را کم کند.

 

آب خیار

رفع سیاهی لب

استفاده‌ی روزانه از آب خیار کمک می‌کند لب‌های تیره‌ی شما روشن شوند.