مردان چگونه جوان تر به نظر برسند


تاریخ ارسال :

۱۳ دي ۱۳۹۴

مردان چگونه جوان تر به نظر برسند

استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی راهی مناسب برای زیبایی ظاهر است اما تنها گزینه‌ی ممکن نیست. این نکات را دنبال کنید تا جوان تر به نظر برسید.


رطوبت رسانی

جوانی ظاهر در مردان

مرطوب کردن پوست چیزی نیست که مختص خانم‌ها باشد. حتی اگر در طول  روز کار سبک کرده‌اید حتماً شب دستتان را کرم بزنید.

 

همیشه ضد آفتاب بزنید

جوانی ظاهر در مردان

اگر دوست دارید بیرون از خانه زیاد تفریح کنید باید به این فکر باشید که چقدر از زمانتان را مقابل نور خورشید می‌گذرانید. اشعه‌ی UV بافت پوست را از بین برده و سبب از بین رفتن انعطاف‌پذیری آن می‌شود. بعلاوه سلامت شما نیز به خطر میفتد. راه آسان و ارزان استفاده از ضد آفتاب قبل از رفتن جلوی نور خورشید است.

 

کمی رنگ به لباستان اضافه کنید

جوانی ظاهر در مردان

اغلب مردان به دنبال لباس‌های سیاه، خاکستری، قهوه‌ای یا سورمه ای می روند. این رنگ‌ها خوب هستند اما بهتر است برای آنکه جوان تر و متفاوت به نظر برسید رنگ‌های دیگر را نیز اضافه کنید.

 

موهای اضافه را اصلاح کنید

جوانی ظاهر در مردان

اگر دوست دارید ریش داشته باشید و یا اصلاح کردن را دوست ندارید آن موهای اضافی بر چهره‌ی شما تأثیر می‌گذارند. با موهای صورت حدود 10 سال مسن تر به نظر می‌رسید. مزیت دیگر اصلاح موهای صورت داشتن پوستی سالم تر است.

 

ورزش کنید

جوانی ظاهر در مردان

ورزش به کاهش چربی بدن، بهبود حالت ظاهری بدن، افزایش سوخت و ساز و تأخیر در پیر شدن سلول‌ها کمک می‌کند. جالب است ورزش منظم می‌تواند تأثیر زیادی روی پوست شما داشته باشد.

 

بهتر بخورید

جوانی ظاهر در مردان

شما می‌دانید یک رژیم غذایی دارای شکلات و مواد سرخ کردنی زیاد برای سلامت شما خوب نیست اما این رژیم می‌تواند به ظاهر شما نیز اثر بگذارد و باعث شود مسن تر به نظر برسید. یکی از آسان‌ترین ولی موثرترین راه‌ها برای بهبود رژیم غذایی قطع مصرف زیاد شیرینی‌جات است. شیرینی باعث التهاب می‌شود، در نتیجه مسن تر به نظر می‌رسید. مقدار زیاد شکر در خون باعث ساخت نوعی مولکول می‌شود که انعطاف‌پذیری پوست را از بین می‌برد.