جاهایی که باید حداقل بک بار ببینید


تاریخ ارسال :

۲۳ آبان ۱۳۹۴

جاهایی که باید حداقل بک بار ببینید

حتی اگر در یکی از این شهرها زندگی نمی‌کنید باید حتماً آن‌ها را ببینید.


سوییس

جاذبه های گردشگری

در پایان زمستان و زمان برگزاری فستیوال بزرگ بازل حتماً سری به شهر لوسرن بزنید. یک جشن شاد با موزیک، رژه، نمایش فانوس‌ها و دیگر تفریحات شاد.

 

ایسلند

جاذبه های گردشگری

ارتفاعات Landmannalaugar  در که در ایسلند قرار دارند، همان‌طور که می‌توانید از عکس حدس بزنید برای مسیرهای کوهنوردی خود مشهور شده‌اند.

 

دانمارک

جاذبه های گردشگری

کشور دانمارک در لیست شادترین کشورهای دنیا قرار دارد و شهر آرهوس که دومین شهر بزرگ دانمارک است در لیست شهرهای شاد جای گرفته می‌باشد. آرهوس یک منطقه‌ی شهری جوان است که سیزده درصد از جمعیت آن را دانش آموزان تشکیل داده‌اند.

 

نروژ

جاذبه های گردشگری

رسیدن به صخره‌ی پالپیت حداقل دو ساعت زمان می‌برد اما زمانی که به ارتفاعات بالا می‌رسید می‌فهمید ارزش دید آن بیشتر از این‌ها بوده است.

 

کانادا

جاذبه های گردشگری

چهار دره در پارک ملی ناهانی در شمال غربی کانادا رودخانه‌ای زیبا شکل داده‌اند. قایقرانی با انواع قایق‌های متنوع کایو و کایاک از مشهورترین جاذبه‌های توریستی این منطقه است.

 

فنلاند

جاذبه های گردشگری

پارک ملی ریسیتونتوری در نزدیکی شهر پوسیو در جنوب فنلاند قرار دارد و شبیه جنگلی از آدم‌برفی‌هاست.  رفتن به این منطقه ممکن است سخت باشد، بنابراین شاید این بهترین مکان برای تفریح در فضای آزاد باشد.

 

هلند

جاذبه های گردشگری

در جنوب شهر لاهه، شهر تاریخی و شلوغ دلفت قرار دارد که برای کانال‌های خود شناخته‌شده است. این کانال‌ها از بین خیابان‌ها و ساختمان‌های تاریخی مختلفی عبور می‌کند.

 

سوئد

جاذبه های گردشگری

ساحل محلی مارزترند بیشتر به خاطر وجود قلعه‌ی کارلستن شناخته‌شده است، یک قلعه‌ی بزرگ که مربوط به قرن 17 می‌باشد. همچنین این ساحل مکان مشهوری برای قایقرانی است و مسابقات معتبر قایقرانی در آن برگزار می‌شود، مسابقاتی که قایقرانان را از سراسر جهان جذب می‌کند.

 

نیوزیلند

جاذبه های گردشگری

پارک ملی تانگاریرو قدیمی‌ترین پارک ملی نیوزیلند و چهارمین پارک ملی جهان است. همچنین این پارک یک سایت میراث جهانی یونسکو است و سه قله‌ی آتش‌فشانی فعال دارد.

 

استرالیا

جاذبه های گردشگری

صخره‌ی آیزر ( اولورو ) منطقه‌ای در شمال استرالیای مرکزی است که در شمار سایت میراث جهانی یونسکو قرار دارد. به نظر می‌رسد رنگ ماسه‌سنگ‌های سازنده‌ی صخره در زمان‌های متفاوت روز و سال تغییر می‌کند – خصوصاً زمان غروب خورشید که قرمزی براق می‌شود.