فواید پیلاتس برای پیشگیری از پیری


تاریخ ارسال :

۱۱ آبان ۱۳۹۴

فواید پیلاتس برای پیشگیری از پیری

پیلاتس حقیقتاً بدن و روح شما را جوان می‌کند. راه‌هایی وجود دارد که پیلاتس مانند فواره‌ای واقعی برای جوانی شما عمل خواهد کرد.


تنفس

فواید پیلاتس

پیلاتس به شما یاد می‌دهد عمیق و کامل نفس بکشید. اشباع اکسیژن در سلول‌ها به بهبود انرژی بدن و توانایی‌های شناختی کمک می‌کند. این یعنی  در پیری تنبلی و فراموشی نخواهید داشت.

 

ورزش تمام بدن

فواید پیلاتس

پیلاتس از تمرین‌های تکراری زیاد خودداری کرده و در هر حرکت حالتی خوب برای بدن می‌سازد. شما با پیلاتس از مکانیسم ضعیف بدن و جراحات ناشی از استرس مکرر بر اعضا بر اثر تمرینات تکراری و ورزش‌های قلبی – عروقی جلوگیری می‌نمایید.

 

رنج کامل از حرکات

فواید پیلاتس

هر حرکت در یوگا رنج کاملی از حرکات مناسب مفاصل را فراهم می‌کند. این‌چنین ورزشی مفاصل را روان‌کرده و برای زمان زیادی بافت‌های سالم را حفظ می‌کند. حفظ توانایی بدن برای نشستن، ایستادن، زانو زدن و خم شدن کلید سلامت و طول عمر است.

 

تراز بدن

فواید پیلاتس

پیلاتس به شما کمک می‌کند تا در حین ورزش بدن در قالبی ایمن قرارگرفته و همزمان با ورزش تقویت شود. زندگی واقعی برای همه‌ی ما در جریان است. ما رانندگی می‌کنیم. کیف خود را حمل کرده و کوکانمان را بغل می‌کنیم. ورزش ما باید بر اساس فعالیت‌های روزانه‌ی ما باشد و فشارها و عدم تقارنی که ما در بدن خود ایجاد می‌کنیم را جبران کند.

 

تغییر حالات

برای هر فرد جراحات زمانی رخ می‌دهد که از یک فعالیت به فعالیت دیگر می‌رود حتی بدون آنکه متوجه آن باشد. تمرین پیلاتس روی تغییر حالات تمرکز کرده و بدن و ذهن را تمرین می‌دهد تا حرکات شما را بدون در نظر گرفتن نوع آن کنترل کند. با حرکات تصادفی کمتر شما از جراحات و آسیب‌های ناخواسته پیشگیری می‌کنید. مداخله‌ی پزشکی کمتر شما را جوان‌تر نگه می‌دارد.