5 قلعه که امروزه هتل شده اند


تاریخ ارسال :

۲۹ تير ۱۳۹۴

5 قلعه که امروزه هتل شده اند

مطمئنا شما هم دوست دارید در این کاخ های سلطنتی مانند یک پادشاه بخوابید.


قلعه ی اهکا، هانتینگتون، نیویورک

این قلعه در آن زمان حدود 11 میلیون دلار هزینه در بر داشت – امروزه ارزش آن بیش از صد میلیون دلار است. این قلعه روی محیطی به‌اندازه‌ی 23 هکتار است. پس از چند دهه استفاده‌ی متنوع امروزه این قلعه به‌عنوان هتل مورداستفاده است. این هتل دارای 23 اتاق مجزا و تزیین‌شده برای مهمان است.

 

قلعه ی پکفورتون، چشایر، انگلیس

در قرن 19 این قلعه به سبک قلعه‌های قرون‌وسطی ساخته شد. امروزه این قلعه تبدیل به هتل شده و دارای 48 اتاق است که سبک آن‌ها  و دیگر خصوصیات بخش‌های مختلف هتل تأکیدی بر محیط رومانتیک هتل دارد.

 

قلعه ی دریاچه ی تاج، اودی پور، هند

این قلعه مانند سرابی در دل دریاچه‌ی پیچولا ظاهرشده است، این ساختمان با سنگ‌های مرمر سفید براق در سال 1740 به‌عنوان مکانی تفریحی ساخته شد و خاندان سلطنتی در آن ساکن بودند. این ساختمان امروزه به شکل هتلی درآمده است که در میان سبک امروزی هتل‌ها خارق‌العاده است. در این هتل فضایی رومانتیک وجود دارد، از باغ‌های زیبا و برکه‌های پر از نیلوفر آبی گرفته تا اتاق‌هایی که با ابریشم، موزاییک، نقاشی و مبلمان حکاکی شده تزیین‌شده‌اند.

 

ریلیز لا ساورا، پیوسکولا، ایتالیا

این قلعه که در قرن 16 ساخته شد به پاپ ژولویوس دوم اختصاص دارد. این باغ مشرف‌به باغ‌های انگور و زیتون است. رستوران کاخ در ساختمانی به شکل آسیاب‌های قدیم قرار دارد که قدمت آن به دهه‌ی 1770 بازمی‌گردد. همچنین هتل خدماتی مانند استخر، زمین تنیس، موزه  و حمام ماساژ را به مسافران ارائه می‌دهد.

 

استانسیا لا کندلاریا، لوبوس، آرژانتین

این قلعه دارای ده اتاق‌خواب است و سبک آن به دوران رجنسی بازمی‌گردد. حدود 240 گونه درخت در این کاخ وجود دارد و پارکی به فضای 100 هکتار اطراف آن را احاطه کرده است. در اطراف کاخ استخر، فضای اسب‌سواری و محیطی برای فستیوال آشپزی سنتی طراحی‌شده است.