5 چیزی که باید برای آن پول زیاد پرداخت و پنج چیز که نیازی به هزینه زیاد ندارند


تاریخ ارسال :

۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴

5 چیزی که باید برای آن پول  زیاد پرداخت و پنج چیز که نیازی به هزینه زیاد ندارند

از نکات زیر استفاده کنید تا بتوانید پول خود را برای تجربیاتی خرج کنید که زندگی شما و اطرافیانتان را غنی کند.


به‌جای خرج کردن پول برای چیزهایی که درنهایت کهنه می‌شوند سعی کنید پولتان را خرج چیزهایی کنید که برای شما خاطره‌ای ماندگار شوند. خاطرات بخشی جاودان از زندگی ما می‌شوند و کمک می‌کنند برای خودمان همان شخصیتی که هستیم را بسازیم.

 

5 چیزی که نباید برای آن پول زیادی خرج کرد

وسایل الکتریکی

مدیریت مالی

حس بی‌نظیر داشتن یک وسیله‌ی الکتریکی جدید بسیار کوتاه است و اغلب تضمین می‌شود که در سال آینده مدلی نو و جدیدتر وارد بازار خواهد شد.

 

دکوراسیون خانه

مدیریت مالی

همیشه مدل‌های جدیدی برای تزیین خانه‌ی شما وجود دارد. نیازی نیست مبلغ زیادی را برای خرید این دکوراسیون از یک مجله‌ی تبلیغاتی هزینه کنید. همیشه می‌توانید روش‌هایی بیابید که مشابه همان را خودتان بسازید.

 

خودرو

مدیریت مالی

داشتن جدیدترین خودرو روشی هوشمندانه برای زندگی نیست مگر اینکه بتوانید هربار با آمدن مدل جدیدتر آن را بخرید. با این روش به حلقه‌ی بی‌پایانی از بدهی می‌رسید.

 

جدیدترین مد روز

مدیریت مالی

همیشه مدهای جدیدی وجود دارد. شما نباید همه‌ی پولی که با زحمت به دست آورده‌اید را برای این مدهای زودگذر از دست بدهید.

 

جواهرات

مدیریت مالی

اگر توانایی مالی خرید یک ساعت دو هزار دلاری را دارید آن را بخرید. وگرنه برای سایر افراد مرزی میان وسایل تزیینی و بدهی برای جواهرات زیبا و درخشان وجود دارد.

 

5 چیزی که باید برای آن پول‌خرج‌کنید

تحصیلات

مدیریت مالی

شرکت در کلاس‌های فرهنگی، مذهبی و حرفه‌های مختلف ذهن شما را به جهانی متفاوت باز می‌کند. با این کار به‌سادگی شما با ذهنی آزاد وارد یک کلاس شده و با یادگیری مفاهیم جدید به اطلاعات ارزشمند خود می‌افزایید.

 

سفر

مدیریت مالی

سفر می‌تواند برای شما هزینه‌ی زیادی دربر داشته باشد اما خاطراتی می‌سازد که در تمام زندگی شما می‌ماند، حتی باوجود اتفاقات بدی که گاه رخ می‌دهد و بعداً با یادآوری آن می‌خندیم.

 

موسیقی

مدیریت مالی

یادگیری نواختن یک ابزار موسیقی شروعی عالی برای یک عادت جدید در خانواده‌ی شماست.شما می‌توانید این رسم را به فرزندان خود منتقل کرده و خاطراتی جدید بسازید.

 

کتاب

مدیریت مالی

کتاب‌ها هیچ نیازی ندارند که آن‌ها را روشن کنید، آن‌ها را شارژ کنید یا ریستارت نمایید. آن‌ها وسایلی هستند که می‌توانید از نسلی به نسل بعد منتقل کنید. کتاب‌ها دروازه‌ای هستند که تنها با ورق زدن شما را وارد جهان جدیدی می‌کنند.

 

غذا

مدیریت مالی

به‌جای خرج کردن مقدار زیادی پول برای یک کیف آن را ذخیره کرده و برای یک غذای عالی خرج کنید. همچنین به کلاس‌های آشپزی برای یادگیری پخت غذای کشورهای دیگر بروید.