ساختن محفظه با بطری پلاستیکی


تاریخ ارسال :

۷ تير ۱۳۹۳

ساختن محفظه با بطری پلاستیکی

بطری های پلاستیکی، می‌توانند مواد اولیه ساخت بسیاری از اشیای مورد نیاز ما باشند، ما در این جا ساخت محفظه با استفاده از آنها را به شما آموزش می دهیم.


مقالات بسیاری در اینترنت یا جاهای دیگر با هدف استفاده دوباره از بطری‌های پلاستیکی نوشته‌شده‌اند. طرفداران محیط‌زیست تقریباً همه‌ی جهان را فراگرفته‌اند. از آنجایی که پیمان کیوتو در هر جا رهبران و دنباله‌روهایی دارد، مردم یک جنبش جهانی را سازمان‌دهی کرده‌اند که بازیافت بطری‌های پلاستیکی و استفاده از آن‌ها در زندگی روزانه هرکس را تبلیغ می کند. اگرچه هدف اصلی این محصولات جابجایی مایعات بدون خطر شکستن محفظه بوده است، مردم سراسر جهان استفاده‌های دیگری برای این بطری‌های عادی پلاستیکی پیدا کرده اند. امروز، شما می‌توانید بیاموزید چگونه یک جفت بطری عادی پلاستیکی را تبدیل به یک محفظه‌ی زیپ دار کنید.

 

برای این کار شما به موارد زیر نیاز دارید:

 

یک جفت بطری پلاستیکی

یک زیپ

قیچی

چسب حرارتی تفنگی

 

با بریدن 4 سانتی‌متر از ته بطری‌ها کار خود را شروع کنید. شما می‌توانید این کار را با مشخص کردن فاصله برای برش با یک ماژیک انجام دهید و یا آن را با دست و بدون علامت ببرید. سپس یک زیپ برداشته و دوباره از قیچی استفاده کنید تا زیپ را کاملاً اندازه‌ی بطری کنید. زمانی که زیپ را باز نگه داشته‌اید، چسب داغ به داخل یکی از بطری‌ها بزنید و زیپ را به آن بچسبانید.

 

ساخت محفظه با بطری

این کار را برای بطری دیگر هم تکرار کنید و پروژه‌ی شما به همین سادگی کامل می شود.

 

ساخت محفظه با بطری