۱۲ دي ۱۳۹۴

گیاهانی که در حمام شما رشد خواهند کرد

۱۲ دي ۱۳۹۴ 10419 بازدیدکننده 0 نظر
گیاهانی که در حمام شما رشد خواهند کرد در این مقاله می خوانید

حمام‌های سفید داخل کلینیک ها را فراموش کنید. بیایید با طبیعت ارتباط برقرار کنیم. اگر نمی‌توانید حمامتان را نوسازی کنید حداقل می‌توانید کمی گیاه به آن اضافه کنید تا کمی سبز باشد. ...

گیاهانی که در حمام شما رشد خواهند کرد

آلوئه ورا

گل برای حمام

آلوئه ورا گیاهی دارویی است که می‌توانید برای انواع مختلف بیماری‌های پوستی، سوختگی، خارش، نیش حشرات و ... آن را در حمام خود داشته باشید. این گیاه در فضای گرم و روشن با آبیاری کافی فصلی رشد می‌کند. آلوئه ورا برای تازه‌کاران مناسب است زیرا گیاه سرسختی است و دیر از بین می رود.

 

آزالیا

گل برای حمام

گل زیبا و معطر آزالیا گیاهی عالی برای حمام است. شکوفه‌های رنگارنگ آن به حمام شما زندگی می‌دهند. آزالیا در سایه‌ی نسبی رشد می‌کند اما به کمی آفتاب نیز نیاز دارد. این گیاه برای حمام‌های روشن عالی است. حمام شما باید حداقل کمی نور طبیعی در طول روز دریافت کند.

 

گیاه عنکبوتی

گل برای حمام

مراقبت از گیاه عنکبوتی ساده بوده و در محیط‌هایی مرطوب مانند حمام به خوبی رشد می‌کند. زمانی که این گیاه را از سقف آویزان کنید زیبایی خاصی به محیط می‌بخشد.

 

همیشه بهار چینی

گل برای حمام

آگلونما گیاهی عالی برای حمام است. این درختچه‌ی همیشه سبز حمام شما را بسیار زیبا خواهد کرد. آگلونما در محیط گرم، مرطوب و سایه‌دار رشد خوبی دارد.هرچه برگ‌های گیاه تیره‌تر باشد نیاز به نور کمتری خواهد داشت.

 

گاردنیا

گل برای حمام

گاردنیا گیاهی مشهور هم برای داخل خانه و هم برای باغچه‌ی شماست. اما آیا می‌دانید این گیاه محیط مرطوب حمام را دوست دارد؟ ماگنولیا به مقداری نور خورشید نیز نیاز دارد بنابراین حمام‌هایی که کمی نور طبیعی دارند بهتر هستند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040