۱۵ شهريور ۱۳۹۶

لاغری بدون رفتن به باشگاه

۱۵ شهريور ۱۳۹۶ 2819 بازدیدکننده 0 نظر
لاغری بدون رفتن به باشگاه در این مقاله می خوانید

برای کمی تحرک لزومی ندارد حتماً هزینه کنید. راه‌های ساده و ارزان‌قیمتی نیز برای کمک به شما هستند. ...

لاغری بدون رفتن به باشگاه

دی‌وی‌دی‌های ورزشی

این مجموعه‌ها راهی ارزان و متنوع برای ورزش‌های زیادی هستند که می‌توانند نیاز شما را برآورده کند. شما می‌توانید یوگا، تمرینات قدرتی، رقص و حتی ایروبیک را انجام دهید و با استفاده‌ی بهینه از زمان تمرینات بهتری انجام دهید.

 

از پاهایتان استفاده کنید

بهترین تمرینات کاردیو که شما می توانید انجام دهید پیاده‌روی، کوهنوردی و دو هستند که تمریناتی ایده آل برای تمامی سطوح قدرتی می‌باشند. می توانید با پیاده‌روی شروع کرده و بعد آن را به دو تبدیل کنید. به‌مرورزمان می توانید به‌سرعت، مسافت و زمان اضافه کنید تا با روش‌های جدید بدن خود را به چالش بکشید.

 

تمرین پدال

افراد زیادی دوچرخه دارند ولی خیلی کم از آن استفاده می‌کنند. دوچرخه‌ی خود را برداشته و کمی با آن به گردش بروید. چه با دوچرخه به خیابان بروید و یا حتی به محل کار خود، تمرین راهی عالی برای استفاده از ورزش است.

 

مزرعه‌ی خود را داشته باشید

شاید شما هم از طرفداران کاشت میوه و سبزیجات باشید. برای خود در حیاط خانه باغچه‌ی کوچکی ساخته و مقداری غذاهای سالم برای خود تهیه کنید. با این کار کمی بیشتر ورزش کرده و مواد تازه‌تری داشته باشد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040