۶ شهريور ۱۳۹۷

راه های هوشمندانه برای ایمنی در تردمیل 2

۶ شهريور ۱۳۹۷ 1731 بازدیدکننده 0 نظر
راه های هوشمندانه برای ایمنی در تردمیل 2 در این مقاله می خوانید

ورزش اهمیت زیادی داشته و به سلامتتان کمک فراوانی خواهد کرد. اما رعایت ایمنی شرط اول سلامت است.   ...

راه های هوشمندانه برای ایمنی در تردمیل 2

برنامه داشتن قبل از شروع ورزش

اگر تردمیل شما حرفه‌ای نیست بگذارید بک نفر بداند که می‌خواهید شروع به ورزش کنید. برای مواقع اضطراری یک تلفن در نزدیکی خود داشته باشید یا همراه با یکی از دوستانتان ورزش کنید.

 

 

پوشیدن لباس مناسب زمان ورزش

از پوشیدن لباسی که ممکن است در کمربند تردمیل گیر کند خودداری کرده و حتماً از کفش‌های ورزشی مناسب استفاده نمایید. هیچ‌وقت صندل یا دمپایی‌های بین انگشتی نپوشیده و هرگز پابرهنه روی تردمیل نروید.

 

 

دقت داشتن به مکان خود روی تردمیل

روی یک لبه‌ی کمربند تردمیل نایستید. محدوده را بشناسید. زمانی که احساس کردید خسته‌اید یا دیگر نمی‌توانید به شکل درست روی تردمیل بایستید قبل از اینکه زمین خورده و آسیب ببینید باید تمرین خود را متوقف کنید.

 

 

داشتن حالت صحیح روی تردمیل

باید وضعیت صحیح بدنی را بشناسید، یعنی شانه‌های شما به سمت عقب باشند و سر روی به جلو. هرگز به زمین نگاه نکنید. دست‌های خود را راحت گذاشته و اجازه دهید بازوها به شکل طبیعی تاب بخورند. گام‌های خود را مانند وقتی بردارید که بیرون از خانه قدم می‌زنید. نگذارید قدم‌های شما کوتاه و متغیر باشند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040