۵ شهريور ۱۳۹۷

راه های هوشمندانه برای ایمنی در تردمیل

۵ شهريور ۱۳۹۷ 1868 بازدیدکننده 0 نظر
راه های هوشمندانه برای ایمنی در تردمیل در این مقاله می خوانید

ورزش اهمیت زیادی داشته و به سلامتتان کمک فراوانی خواهد کرد. اما رعایت ایمنی شرط اول سلامت است.   ...

راه های هوشمندانه برای ایمنی در تردمیل

اطلاع از وضعیت سلامت

 

گاهی افتادن از روی تردمیل بر اثر مشکلات قلبی عروقی یا CVI مانند حملات قلبی یا سکته‌ی مغزی اتفاق می‌افتد. CVI روی مردان بالای 55 سال که تحت استرس زیاد یا دیگر فاکتورهای خطر هستند تأثیر بیشتری دارد. قبل از شروع ورزش باید از سلامت خود اطمینان داشته باشید.

 

 

تشخیص نشانه‌های مشکل در زمان ورزش

اگر درد در قفسه‌ی سینه، تنگی نفس یا سرگیجه‌های خفیف داشتید  ورزش را متوقف کنید. این‌ها علائم هشداردهنده‌ای هستند که ممکن است مشکلی در سلامت را نشان دهند. باید قبل از ورزش یا پزشک خود مشورت کنید.

 

 

آشنایی با مکانیسم امنیتی

اغلب این مورد به شکل فیلمی نمایش دیده شده که به لباس کاربر یا سنجاق شده می‌باشد. اگر افتادید یا تعادل خود را از دست دادید نکته‌ی کلیدی این است که از دستگاه دور شده و آن را خاموش کنید.

 

 

مراقب حواستان باشید

ورزش کردن روی تردمیل همزمان با دیدن تلویزیون یا خواندن کتاب می‌تواند حواس شما را پرت کرده و احتمال بروز آسیب یا افتادن را بیشتر کند. در این زمان تردمیل را روی سرعت کمتری بگذارید، مواظب عرض آن باشید، تا زمان یافتن ریتم هدفون خود را نگذارید و صدای آن را کم نگه دارید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040