۲۳ خرداد ۱۳۹۷

فوایدی عجیب از بازی های ورزشی

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ 1870 بازدیدکننده 0 نظر
فوایدی عجیب از بازی های ورزشی در این مقاله می خوانید

ورزش کردن نه تنها سرگرم‌کننده است بلکه فواید بسیاری برای سلامت شما دارد، از جمله مدیریت وزن.   ...

فوایدی عجیب از بازی های ورزشی

قلب سالم

ورزش کردن به قدرت کشش بدن کمک می‌کند. قلب بیشترین منفعت را از ورزش می‌برد و احتمال عملکرد بد آن بسیار کم می‌شود. ورزش کمک می‌کند قلب خون بیشتری را پمپاژ کند و این نوعی تمرین برای بدن است.

 

 

کنترل دیابت

ورزش کردن باعث می‌شود انسولین کارکرد بهتری در بدن داشته باشد. این ویژگی به بیماران دیابتی کمک می‌کند بیشترین انسولین را در بدن خود حاضر داشته باشند. همچنین فعالیت فیزیکی به کاهش خطر دیابت نوع 2 کمک می‌کند. بعلاوه ورزش برای مدیریت وزن مؤثر است زیرا کالری بیشتری خواهید سوزاند.

 

 

مدیریت وزن

چاقی مشکل بزرگی است که میلیون‌ها انسان در سراسر جهان با آن مواجه‌اند. این مشکل می‌تواند ناشی از کنار گذاشتن ورزش یا فعالیت‌های فیزیکی باشد. افرادی که مرتباً ورزش می‌کنند اغلب لاغرتر و متناسب‌تر هستند.

 

 

کاهش فشارخون

فشارخون بالا می‌تواند منجر به سکته‌ی مغزی یا بیماری‌های قلبی شود. کنترل فشارخون حقیقتاً لازم است. این کنترل را می‌توانید با فعالیت فیزیکی یا ورزش کردن داشته باشید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040