۲۳ مرداد ۱۳۹۶

ترفندهایی برای ساده تر شدن ورزش

۲۳ مرداد ۱۳۹۶ 1896 بازدیدکننده 0 نظر
ترفندهایی برای ساده تر شدن ورزش در این مقاله می خوانید

شما هم دوست دارید وزن کم کنید اما ورزش برایتان سخت است؟ ما به شما کمک می کنیم راحتتر و با انگیزه بیشتر ورزش کنید. ...

ترفندهایی برای ساده تر شدن ورزش

عضو باشگاهی در راهتان شوید

اگر باشگاه شما در مسیر محل کار به خانه باشد احتمال اینکه نروید خیلی کمتر است. همیشه سعی کنید در جایی ثبت‌نام کنید که در راهتان باشد. زمان برای همه مسئله‌ی مهمی است و برای شما سخت خواهد بود که برای رفتن به باشگاه مسیرتان را مجبور باشید تغییر دهید - خصوصا اگر زیاد انگیزه‌ای برای ورزش ندارید.

 

برای هدفتان زمان تعیین کنید

یک تاریخ واقعی برای اهداف خود تعیین کرده و آن را به همه اعلام کنید. اگر به همکاران و دوستان خود بگویید می‌خواهید تا دوماه دیگر 100 بار درازنشست بروید به برای رسیدن به هدف و اثبات حرف خود تلاش بیشتری خواهید کرد.

 

وسایل خود را در دید بگذارید

مسلما دوست دارید خانه تان را تمیز و مرتب نگه‌دارید اما چیزی که به ورزش شما کمک خواهد کرد این است که وسایل کوچک مربوط به ورزش را در جایی از خانه قرار دهید که در دیدتان باشند. این کار مانند یک یادآور برای شما خواهد بود.

 

برای ورزش لباس بپوشید

اگر لباس پوشیده و آماده باشید احتمال اینکه نخواهید ورزش کنید خیلی کم خواهد شد. چه صبح‌ها ورزش می کنید و یا در بین روز باید حتما برای ورزش آماده‌شده و لباس مخصوص بپوشید.این کار به شما انگیزه خواهد داد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040