۲۸ بهمن ۱۳۹۵

آیا باید عضویت خود در باشگاه را کنسل کنید؟

۲۸ بهمن ۱۳۹۵ 2280 بازدیدکننده 0 نظر
آیا باید عضویت خود در باشگاه را کنسل کنید؟ در این مقاله می خوانید

عضویت در باشگاه راهی سریع برای تناسب‌اندام است،  این‌طور نیست؟ اما از کجا بفهمید این عضویت برای شما مناسب نیست؟ ...

آیا باید عضویت خود در باشگاه را کنسل کنید؟

ماه‌ها در باشگاه نبوده‌اید

اگر برای چند ماه به باشگاه نرفته‌اید – به هر دلیلی – شاید زمان آن رسیده است که عضویت خود را کنسل کنید. همیشه تصمیم برای شروع می‌گیرید اما بازهم اینکه ماه بعد برای آغاز را در اولویت قرار دهید راحت‌تر است. کمی واقع‌بین باشید. اگر بعد از چند ماه نتوانستید راهی برای عضویت در باشگاه پیدا کنید دارید پولتان را هدر می‌دهید. پرداخت حق عضویت را کنسل کنید.

 

از ورزش در جمع متنفرید

عجیب نیست از ورزش در باشگاه و جلوی چشم دیگران احساس خوبی نداشته و راحت نباشید. اگر جمعیت اطراف به شما استرس زیادی می‌دهد فواید ورزش ارزش استرس آن را ندارد. بهتر است برنامه‌های ورزشی داخل خانه را امتحان کنید و یا با سی‌دی‌های ورزشی تمرین کنید.

 

خیلی شلوغ است

چیز عجیبی نیست که باشگاه‌ها می‌خواهند بیشترین عضو را بگیرند و گاه نمی‌توانند این جمعیت را ساماندهی کنند. اگر قبل از شروع  کلاس موردعلاقه‌ی خود باید منتظر بمانید یا مجبورید برای استفاده از تردمیل زمان زیادی صبر کنید، وقت آن رسیده باشگاهتان را عوض کنید.

 

افراد دلخواه شما آنجا نیستند

هر باشگاه فرهنگ خاص خود را دارد و سعی می‌کند افرادی با شخصیت و اهداف متناسب همان ثبت‌نام کند. این شاید چیز بدی نباشد اما اگر این افراد با شخصیت شما متناسب نیستند از آنجا بروید. اگر هر بار که به باشگاه می‌روید افرادی در اطرافتان هستند که هیچ علاقه‌ای به آن‌ها ندارید در باشگاه نامناسبی ثبت‌نام کرده‌اید.

 

محیط کثیفی دارد

اگر باشگاه شما وسایل ورزشی را تمیز نمی‌کند، کسانی را برای مرتب کردن اطراف ندارد و یا زمین و دستگاه‌ها را ضدعفونی نمی‌کند باید بدانید جای خوبی نیست. مسلماً دوست ندارید روی تشکی دراز بکشید که پر از عرق‌های فرد قبلی است. بهتر است در این شرایط به جای تمیزتری بروید.

 

از وسایل زیادی استفاده نمی‌کنید

زمانی  که برای عضویت در باشگاه پول می‌دهید در واقع برای تمامی امکانات آن داده‌اید، از دوش گرفته تا وزنه‌ها. البته افراد کمی هستند که از همه‌ی تجهیزات استفاده می‌کنند. اگر شما تنها از تشک یوگا و یک یا دو دمبل استفاده می‌کنید شاید بهتر است دیگر به باشگاه نرفته و در خانه ورزش کنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040