۵ خرداد ۱۳۹۷

وسایلی که در اتاق غذاخوری لازم است

۵ خرداد ۱۳۹۷ 1802 بازدیدکننده 0 نظر
وسایلی که در اتاق غذاخوری لازم است در این مقاله می خوانید

چه اتاق غذاخوری شما برای خانواده باشد یا برای زمانی که مهمان دارید باید مطمئن شوید وسایل لازم در آن جای داده شده‌اند.   ...

وسایلی که در اتاق غذاخوری لازم است

کاغذدیواری یا رنگ

ایجاد فضایی گرم و دل‌نشین در اتاق غذاخوری با دیوارها شروع می‌شود. اگر از رنگ سفید خوشتان می‌آید باید بدانید بهتراست کمی رنگ به محیط اضافه کنید. می‌توانید از رنگ‌های روشن یا کاغذدیواری‌ها دارای طرح‌های متنوع کمک بگیرید.

 

 

یک دکور روی میز

زمانی که از میز غذاخوری خود استفاده نمی‌کنید می‌توانید از یک وسیله‌ی تزیینی روی آن استفاده کنید. می‌توانید از کاسه‌های جذاب یا میوه‌های مصنوعی برای روی میز استفاده کنید. گل‌های تازه نیز انتخاب خوبی هستند.

 

 

شمع

در روی میز غذاخوری چیزی رمانتیک‌تر از کمی روشنایی نیست. می‌توانید از شمع‌های متفاوت و جذاب روی میز خود استفاده کنید. تنها به یاد داشته باشید زمان غذا خوردن شمع‌های معطر را خاموش کنید.

 

 

گلدان

از یک شاخه رز ساده گرفته تا یک دسته از گل‌های فصلی زیبا، می‌توانید یک گلدان زیبا در خانه‌ی خود داشته باشید تا جلوه‌ای چشمگیر به خانه‌ی خود دهید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040