۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷

ترفندهای برتر برای چیدمان خانه

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ 2091 بازدیدکننده 0 نظر
ترفندهای برتر برای چیدمان خانه در این مقاله می خوانید

بعد از گذشت مدتی اگر تغییری در خانه‌ی خود نداشته باشید برای شما کسل‌کننده خواهد شد. برای این کار می‌توانید از ترفندهای جذاب زیر کمک بگیرید. ...

ترفندهای برتر برای چیدمان خانه

طرح‌های جدید

بهتر است از یک رنگ تکی یا طرح‌های ساده فاصله بگیرید و به‌جای آن از طرح‌های شلوغ هندی یا  چاپ‌های جذاب‌تر استفاده کنید. می‌توانید از این پارچه‌ی جدید برای تمام روی تخت استفاده کرده یا تنها چند عدد کوسن بدوزید.

 

 

قالیچه‌های زیبا

می‌توانید دیگر با طرح‌های ماکارونی یا قدیمی‌تر خداحافظی کنید. قالیچه‌های جدید می‌توانند یک رنگ متضاد در فضا، طرح‌های هنری یا سبکی خاص و متناسب با فضای شما داشته باشند.

 

 

لوسترهای سلطنتی

از لوستر تنها برای روشنایی فضا استفاده نمی‌شود بلکه به خانه‌ی شما زیبایی آورده و به جلوه‌ی آن می‌افزاید. استفاده از لوسترهای سقفی و دیواری سلطنتی می‌تواند نمایی از زندگی مدرن به خانه‌ی شما دهد.

 

 

میزهای هندسی

این میزها فضایی کلاسیک برای شما خواهند ساخت. میزهای کناری با ترکیبی از طرح‌ها و شکل‌های مختلف شروعی عالی برای یک تجربه‌ی جدید در خانه ایجاد خواهند کرد.

 

 

کاشی‌های سیمانی

این کاشی‌ها دیوار شما را پوشانده و در کنار طرح زیبای خود هزینه‌ی چندانی نخواهند داشت. کاشی‌های سیمانی تنوعی عالی برای فضای آشپزخانه و حمام شما خواهند بود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040