۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷

ترفندهایی برای طراحی دکوراسیون

۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ 1940 بازدیدکننده 0 نظر
ترفندهایی برای طراحی دکوراسیون در این مقاله می خوانید

راه های زیر به شما کمک می کنند هرچه زیباتر خانه ی خود را تزیین کنید. ...

ترفندهایی برای طراحی دکوراسیون

خداحافظی با گالری‌های دیواری

زمان آن رسیده است گالری‌های دیواری را کنار بگذارید. بهتر است این راه را با ترفند دیگری جایگزین نمایید. می‌توانید یک طرح هنری بزرگ را استفاده کرده و آن را جایگزین عکس‌های زیادی کنید که روی دیوار قرار داده بودید.

 

 

استفاده از کاغذدیواری‌های متنوع

وقت آن رسیده است با دیوارهای سفید خداحافظی کنید و به جای آن چیز جالب‌تری قرار دهید، مثلاً یک کاغذدیواری جالب یا هر چیزی که دارای یک طرح خاص و منحصربه‌فرد باشد. زمان طرح‌های ساده گذشته و شما باید هر چیزی را در ابعاد بزرگ‌تر استفاده کنید.

 

 

درب‌های رنگی

هنوز برای استفاده از یک اتاق که دیوار آن کاملاً رنگ شده باشد آماده نیستید؟ می‌توانید از چیزهای کوچک‌تر شروع کرده و درب را با یک لایه رنگ بپوشانید. رنگ‌های براق روی درب ورودی باعث می‌شوند خانه شما دل‌چسب‌تر دیده شود و گذاشتن یک درب رنگی مقابل دیوارهای سفید تضاد جالبی ایجاد خواهد کرد.

 

 

سقف‌های طرح دار

خوشبختانه صنعت جدید طرح‌هایی را برای نقاشی سقف ارائه داده است که فضایی جذاب ایجاد می‌کنند. می‌توانید از کاغذهای مخصوص سقف استفاده کنید یا حتی رنگ‌های براقی که حالت آینه‌ای دارند و باعث می‌شوند فضا بزرگ‌تر دیده شود.

 

 

گیاهان طرح دار

حتماً می‌پرسید منظور از گیاهان طرح دار چیست؟ پاسخ می‌تواند چیزهای متنوعی باشد. یک گلدان طرح دار زیبا یا گیاهی که خود دارای طرح‌های زیبا است. راه‌های زیادی برای تزیین فضا با استفاده از گیاهان وجود دارد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040