۹ ارديبهشت ۱۳۹۷

قبل از خرید جاروبرقی چه نکاتی را در نظر داشته باشیم

۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ 1676 بازدیدکننده 0 نظر
قبل از خرید جاروبرقی چه نکاتی را در نظر داشته باشیم در این مقاله می خوانید

انواع متفاوتی از جاروهای برقی در بازار هستند. برای خرید جارو بهتر است این نکات را در نظر داشته باشید تا خرید لذت‌بخش‌تری داشته باشید. ...

قبل از خرید جاروبرقی چه نکاتی را در نظر داشته باشیم

چه نقاطی را تمیز می‌کنید

می‌خواهید با جاروی خود ماشینتان را تمیز کنید یا تمام خانه یا مغازه‌تان را؟ شما باید ببینید نیاز به یک وسیله سبک یا مدل بزرگ‌تری دارید که برای مکان موردنظرتان مناسب باشد. اگر به دنبال جارویی برای مغازه‌ی خود هستید بهتر است از جاروهای مخصوص استفاده کنید که این کار را برای شما بهتر مدیریت می‌کند.

 

 

جاروهای ایستاده یا معمولی

اگر بین خرید جاروهای ایستاده یا معمولی شک دارید باید فاکتورهای زیر را در نظر داشته باشید. جاروهای ایستاده برای زمانی مناسب‌اند که خانه‌ی شما در یک سطح است، در غیر این صورت با بلند کردن و گذاشتن آن مشکل خواهید داشت. جاروهای ایستاده به شما آزادی بیشتری داده و برای مدیریت نقاط تنگ خانه خواهد داد.

 

 

با کیسه یا بدون کیسه

بسیاری از جاروهای ایستاده‌ی موجود در بازار بدون کیسه هستند. این یک امتیاز است و در هزینه شما برای خرید کیسه صرفه‌جویی می‌کند. اگر تصمیم به خرید مدلی دارای کیسه گرفتید بهتر است یک بسته از کیسه‌های جارو نیز همراه داشته باشید.

 

 

قدرت و کارایی

این‌ها نکاتی هستند که به قدرت جارو بستگی دارند.

AMP یا آمپر مقدار جریان الکتریکی جارو می‌باشد. شاید فکر کنید هرچه آمپر بالاتر باشد بهتر است اما این‌طور نیست. فاکتورهای دیگری در این زمینه مؤثرند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040